Emanet 66.Bölüm Fragmanı – 7 Aralık Pazartesi

Hafta içi akşamlarında izleyicileriyle buluşmaya devam eden Emanet’te dengeler değişiyor. Seher Yaman’ın yaptıklarını öğrendi ve ona sırt çevirdi. Yaman’ın ise pes etmeye niyeti yok. İkbal ve Zuhal bu durumdan mutlu. Kiraz’ın ise başındaki bela henüz geçmedi. Emanet 66.bölüm fragmanı ve özeti haberimizde yer alıyor.

Yaman’ın Yeni DÜŞMANI OZAN KİM?

Emanet dizisinde Seher sonunda Yaman ile uzlaştı ve onu affetti. Yaman ise Seher’in bu yaptığı karşısında kendini değiştireceğinin sinyallerini hem ona hem de konaktakilere verdi. Yaman’ın bu değişim rüzgarı en çok İkbal ve Zuhal’i şaşırttı. Ancak ikilinin düşünmeleri gereken başka bir olay var.

O da Seher’e atılan mesajın peşine Yaman’ın düşmesi. ikbal önümüzdeki hafta ipin ucunda diyebiliriz. Ancak bu durum öğrenilse dahi avukatın bunu Yaman’dan saklayacağı da aşikar. Çünkü İkbal’in ipliğinin pazara çıkması demek konakta büyük bir yangının kopacağı anlamına geliyor. Mesaj karmaşasına son verirsek diziye yeni bir karakter daha katıldı. Kendisini müzik öğretmeni olarak tanıtan Ozan, Yaman’ın dikkatini çekiyor. Yaman sürekli peşinde birilerinin olması ve elbette Seher’i deli gibi kıskanması yüzünden Ozan’ı içlerine sızan biri olarak görüyor.

EMANET DİZİSİ OZAN KİM?

Yaman’ın bu tavrı Seher’i kızdırsa da bu konuda Yaman haklı. Hiç tanımadıkları birinin aniden hayatlarına girmesi elbette masumda olsa incelenmesi ve dikkat edilmesi gereken bir şey. Kısacası Ozan karakteri Yusuf’a vereceği müzik dersleri le beraber konakta Yaman’ı epey rahatsız edecek. Kırımlı malikanesinde işler giderek karışacak.

Diğer tarafta ise Ali’nin Kiraz’a karşı hislerini sağır sultan bile duydu diyebiliriz. Çünkü Ali, Kiraz’ın yanında adeta mecnuna dönüyor. Ona bakışları, etrafında pervane oluşu ve yüzündeki o mutluluk. Burada diğer tarafa göre işler daha sakin ve rayında. Ali ve Kiraz’ın birbirlerini tanıması ve yakınlaşması için hiçbir engel yok diyebiliriz tabi bir kişi hariç. Begüm belası durmak bilmiyor. Kiraz’ın abisi ile iş birliğine giren Begüm onun hapisten kaçmasına yardım edebilir. Kiraz şu an her ne kadar huzurlu ve mutlu olsa da tehlike devam edecek.

One Comment on “Emanet 66.Bölüm Fragmanı – 7 Aralık Pazartesi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir