Emanet 489 Bölüm Fragmanı İzle! 28 Aralık Çarşamba

emanet 488

Yaman Ve Nana Aşk Tatilinde!

Emanet 489.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 489 fragmanı geldi. Emanet 489.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 489.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 489. bölüm 28 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Emanet gelecek bölüm tüyoları sizlerle.

emanet nana
emanet nana

Dizi Haberleri Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasındaki tatlı çekimle her zamanki gibi devam ediyor. İkili birbirlerine inatçılıklarını gösterirken bizleriz de epey güldürüyorlar. İşler her ne kadar iyi gitse de Nana’nın baygınlığı Yaman’ı bir hayli korkuttu. Doktorun tatil tavsiyesi ise bu zor durumu bir anda aşk dolu bir fırsata çevirecek. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor? 

Aşk dolu tatil! Dizide uzun süren kaos ve kötülüklerden sonra çiftimiz rahat bir nefes aldı. Ancak rahat nefes almaları demek her şeyin istediğimiz gibi olduğu anlamına gelmiyor. Bir Karamel Yapım klasiği olan süreç burada yine devreye giriyor. 

Geçmiş sezonları izleyenler Yaman ve Seher aşkını hatırlayacaklardır. Çiftimiz uzun uzun zorluklar çekip sürekli başladıkları noktaya dönmüş ve aşklarını bir türlü ilan edememişti. 

Emanet 489.Bölüm Fragman Detayları Devam Ediyor! 28 Aralık Çarşamba Emanet’te Yaşanacaklar!

İşte burada da aynı durum söz konusu. Evet Yaman Nana’yı seviyor. Nana’da Yaman’a karşı hisler besliyor. Ancak ikili bir türlü birbirlerine açılamıyor. 

Sıcak yakınlaşma! Yer ne kadar bu durum bizi üzse de elbette güzel yanları da olacak. Örneğin minik bir sakarlıkla burun buruna yakınlaşmalar. Ve o romantik bakışlardan sonra kaçacak yer arayan gözler. 

İşte çiftimizin çıkacağı bu romantik kaçamakta bol bol aşk göreceğiz. Romantizme yine duyacağız. İşler bu noktada iyi gitse de aksilikler elbette her zaman olacak. Bu seferki çıbanın başı Nedim. Çiftimizi ayırmak için elinden geleni ardına koymayacak. Ancak tüm kötülükler yine Nana ve Yaman’ı birleştirecek. İkilinin ne denli bağlı olduğunu gösterecek. 

Emanet 489.Bölüm – 28 Aralık Çarşamba Tek Parça İzle

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisi üçüncü sezonuyla devam ediyor. Sıla Türkoğlu’nun yani Seher karakterinin dizide ölüp karaktere vedasının ardından Yaman ve Yusuf’un yası ekranlara geliyor.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşuyor. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet’te heyecan tırmanıyor.

Emanet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Halil İbrahim Ceyhan

Nana Stambolishvili

Berat Rüzgar Özkan

Melih Özkaya

İpek Arkan

Sevda Karabulut

Ferda Işıl

Hülya Aydın

Ömer Gecü

Burhan Ökmen

Binnaz Ekren

Oğuz Yağcı

Zeynep Naz Eyüboğlu

Mehmet Ali Aslan

Özge Ağyar

Volkan Yıldırım

Erman Ersoy

Merdan Kardan

Seda Dadaşova

Emanet Dizisi Künyesi

Yönetmenler: Ayhan Özen, Serkan Mut
Yardımcı Yönetmen: Umut Keten
Görüntü Yönetmeni: Vedat Aydın-Emin Çakır
Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz Senaryo: Başak Yazı Odası
Yapım: Karamel Yapım Müzik: Minör
Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak
Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın