Emanet 479 Bölüm Fragmanı 14 Aralık Çarşamba – Nana Kendini Yaman’a Affettirecek!

emanet 479

Emanet 479.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 479.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 479.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Emanet 479. bölüm izleme detayları sizlerle.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Nana’nın Yaman ve Yusuf’tan vazgeçmeye niyeti yok. Yaman her ne kadar onun adına kötü düşünse de Nana geri dönerek yüzleşecek. Bu yüzleşme elbette Yaman’ın öfkesi gölgesinde olacak. Peki Nana kendini affettirebilecek mi? Yaman’ın gözünde masum olduğunu ispatlayabilecek mi?

Yusuf’un gücü! Yaman’ın Nana’ya olan öfkesi dinmezken Yusuf’un işin içine girmesi olayları değiştirecek. Yusuf adeta bir delikanlı gibi Nana’yı savunacak. Yaman her ne kadar öfkelense de Yusuf için sabretmeye ve bu olayı daha sakin bir şekilde dinlemeye karar verecek.

Elbette Yaman için kelimeler yeterli değil. Onun için kanıtlar, deliller hatta ispatlar gerekli. Burada Nana’ya büyük bir yük düşüyor. Nana’nın kendini ispatlaması ve adını temize çıkartması gerekli.

Nana’nın zor anları! Diziyi takip edenler çiftimizin yaşadığı zorlukları ve onlarla mücadelesini çok defa görmüştür. Burada yine aynı durum ortaya çıkabilir. Yaman’ın başına gelecek bir olayı Nana engelleyebilir. Kısaca çiftimizi şu an Yusuf ayakta tutsa da onları tekrar eskisi gibi yapacak şey yaşanacak kötülüklere karşı duruşları.

Nana burada bir hain olmadığını gösterecek. Yusuf’u tüm kalbiyle sevdiğini ispatlayacak. Tabi bu sevginin içinde Yaman’ın da olduğu ortaya çıkacak. Aşk rüzgarları Emanet dizisinde tekrar geri gelecek. Bu anları şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz…

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir