Emanet 455 Bölüm Fragmanı 10 Kasım Perşembe – Nana Kaçıyor, Yaman Kovalıyor!

legacy 455

Emanet 455.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 455.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 455.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Nana ve Yaman arasında yaşanan tatlı gerilim hepimizi oldukça eğlendirdi. İkili arasında yaşanan sakarlıklar bitmek bilmiyor. Özellikle Yaman Nana’nın yaptıklarına çok sinirlenmiş durumda. Ancak Nana’nın geri adım atmaya hiç niyeti yok. Peki ikili arasında gelecek bölümlerde neler yaşanacak?

Aşka ilk adım! Geçmiş özetlerimizde Nana ve Yaman arasında yaşanan gerilimin yerini giderek aşka bırakacağını söylemiştik. Nitekim bunun ilk ciddi adımlarını gördük. Yaman ve Nana’nın birbirlerine bakışları giderek değişiyor. Yaman inatçı bir keçi olarak nitelendirdiği Nana’ya gün geçtikçe daha çok alışacak.

İkili birbirleriyle sürekli zıtlaşsa da bu zıtlık onları birleştirecek. Tıpkı zıt kutuplara sahip mıknatısların birbirlerini çekmesi gibi. Yaman ve Nana’da zamanla birbirlerine yakınlaşarak ayrılmaz bir bütün olduklarını bizlere gösterecekler.

Yusuf’un önemi! Burada yine en önemli rol Yusuf’a düşüyor. Onun konumu Nana ve Yaman’ın bu zorlu başlangıç sürecini aşmasını sağlayacak. Özellikle Yaman’ın Nana’dan kaçmasını önleyecek. Geçmişte Seher ve Yaman aşkında olduğu gibi Yusuf yine birleştirici rolünü oynayacak.

Burada elbette Nana’nın özverisi. Yusuf’a karşı olan ilgisi ve onu sahiplenişi de önemli. En başından bu zamana baktığımızda bile adım adım aşka gittiğini görmek mümkün. Çünkü Nana konağa ilk adım attığında intikam yeminleri etmişti. Gelecek bölümlerde ise aşk yeminleri edecek!  

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın