Emanet 455 Bölüm Fragmanı 10 Kasım Perşembe – Nana Kaçıyor, Yaman Kovalıyor!

legacy 455

Emanet 455.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 455.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 455.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Nana ve Yaman arasında yaşanan tatlı gerilim hepimizi oldukça eğlendirdi. İkili arasında yaşanan sakarlıklar bitmek bilmiyor. Özellikle Yaman Nana’nın yaptıklarına çok sinirlenmiş durumda. Ancak Nana’nın geri adım atmaya hiç niyeti yok. Peki ikili arasında gelecek bölümlerde neler yaşanacak?

Aşka ilk adım! Geçmiş özetlerimizde Nana ve Yaman arasında yaşanan gerilimin yerini giderek aşka bırakacağını söylemiştik. Nitekim bunun ilk ciddi adımlarını gördük. Yaman ve Nana’nın birbirlerine bakışları giderek değişiyor. Yaman inatçı bir keçi olarak nitelendirdiği Nana’ya gün geçtikçe daha çok alışacak.

İkili birbirleriyle sürekli zıtlaşsa da bu zıtlık onları birleştirecek. Tıpkı zıt kutuplara sahip mıknatısların birbirlerini çekmesi gibi. Yaman ve Nana’da zamanla birbirlerine yakınlaşarak ayrılmaz bir bütün olduklarını bizlere gösterecekler.

Yusuf’un önemi! Burada yine en önemli rol Yusuf’a düşüyor. Onun konumu Nana ve Yaman’ın bu zorlu başlangıç sürecini aşmasını sağlayacak. Özellikle Yaman’ın Nana’dan kaçmasını önleyecek. Geçmişte Seher ve Yaman aşkında olduğu gibi Yusuf yine birleştirici rolünü oynayacak.

Burada elbette Nana’nın özverisi. Yusuf’a karşı olan ilgisi ve onu sahiplenişi de önemli. En başından bu zamana baktığımızda bile adım adım aşka gittiğini görmek mümkün. Çünkü Nana konağa ilk adım attığında intikam yeminleri etmişti. Gelecek bölümlerde ise aşk yeminleri edecek!  

 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • O que acontecerá no episódio 41 de Kızılcık Şerbeti?
  Hello lovers of “Kızılcık Şerbeti.” What surprise awaits Doğa as she prepares to confront Fatih in the nature hotel room? Nilay and Mustafa are about to stir up trouble once again! Is Ömer experiencing a hallucination? What will happen in Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti”? Here are the events that will take place in Episode 41! In Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti,” Kıvılcım, who sees Ömer with his female friend, is deeply affected by this situation. Ömer is searching for answers to the questions in his mind and confiding in his brother.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir