Emanet 448 Bölüm Fragmanı 1 Kasım Salı Nana’nın Kokusu Yaman’ın Burnunda!

emanet 448

Emanet 448.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 448.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 448.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasında yaşanan tuhaf çekim bizleri şaşırtmaya devam ediyor. İkili birbiriyle inatlaşırken hayat onları sürekli yan yana getirmeye devam ediyor. Nitekim geçmiş özetlerimizde bahsettiğimiz bu güzel yakınlaşmalar artmaya başladı. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Yaman’ın kafası karıştı! Nana ile Yaman arasındaki yakınlaşma bizim kafamızı karıştırdığı gibi Yaman’ın da kafasını karıştırmaya başladı. Yaman Nana’ya karşı adını henüz koyamadığı hisler yaşamaya başladı. Bu durumu fark edenlerden biri de Yusuf. Nitekim Nana’yı bize Seher yolladı diyerek bu düşüncesini açıkça belli etti.

İlerleyen bölümlerde bu romantizm giderek artacak! İkili her geçen zamanda birbirleriyle tuhaf ve romantik anlar yaşayacak. İşler şimdilik güzel gidiyor gibi görünse de belalarda artmaya başladı. Topal yetmezmiş gibi şimdi başımıza Sırtlan çıktı! Nana ve Yaman bu düşmanla da baş etmek zorunda kalacaklar. Hatta bu Sırtlan belası ile Nana arasında ilginç olaylarda yaşanabilir. Bu mink ipucunu buraya bırakalım.

Aşkın ilk adımı! Tüm bu sorunlar başta kötü gözükse de her zaman dizimizde birleştirici bir rol oynamıştı. İlerleyen bölümlerde Nana’nın yaşayacakları oldukça önemli. Neden önemli diye soracak olursanız Yaman’ın içindeki hislerin ne olduğunu anlamasını sağlayacak. Yaman zorluklar karşısında Nana’yı koruyacak. Hatta hepimizi şaşırtacak tepkiler bile koyacak. Bunlardan en güzeli Yaman’ın Nana’yı kıskanması olacak. Bu da Yaman’ın gönlünü Nana’ya kaptırdığının en büyük ispatı olacak. Gelecek heyecanlı bölümleri şimdiden iple çekiyoruz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın