Emanet 448 Bölüm Fragmanı 1 Kasım Salı Nana’nın Kokusu Yaman’ın Burnunda!

emanet 448

Emanet 448.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 448.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 448.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana ve Yaman arasında yaşanan tuhaf çekim bizleri şaşırtmaya devam ediyor. İkili birbiriyle inatlaşırken hayat onları sürekli yan yana getirmeye devam ediyor. Nitekim geçmiş özetlerimizde bahsettiğimiz bu güzel yakınlaşmalar artmaya başladı. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Yaman’ın kafası karıştı! Nana ile Yaman arasındaki yakınlaşma bizim kafamızı karıştırdığı gibi Yaman’ın da kafasını karıştırmaya başladı. Yaman Nana’ya karşı adını henüz koyamadığı hisler yaşamaya başladı. Bu durumu fark edenlerden biri de Yusuf. Nitekim Nana’yı bize Seher yolladı diyerek bu düşüncesini açıkça belli etti.

İlerleyen bölümlerde bu romantizm giderek artacak! İkili her geçen zamanda birbirleriyle tuhaf ve romantik anlar yaşayacak. İşler şimdilik güzel gidiyor gibi görünse de belalarda artmaya başladı. Topal yetmezmiş gibi şimdi başımıza Sırtlan çıktı! Nana ve Yaman bu düşmanla da baş etmek zorunda kalacaklar. Hatta bu Sırtlan belası ile Nana arasında ilginç olaylarda yaşanabilir. Bu mink ipucunu buraya bırakalım.

Aşkın ilk adımı! Tüm bu sorunlar başta kötü gözükse de her zaman dizimizde birleştirici bir rol oynamıştı. İlerleyen bölümlerde Nana’nın yaşayacakları oldukça önemli. Neden önemli diye soracak olursanız Yaman’ın içindeki hislerin ne olduğunu anlamasını sağlayacak. Yaman zorluklar karşısında Nana’yı koruyacak. Hatta hepimizi şaşırtacak tepkiler bile koyacak. Bunlardan en güzeli Yaman’ın Nana’yı kıskanması olacak. Bu da Yaman’ın gönlünü Nana’ya kaptırdığının en büyük ispatı olacak. Gelecek heyecanlı bölümleri şimdiden iple çekiyoruz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir