Emanet 447 Bölüm Fragmanı 31 Ekim Pazartesi Yaman ve Nana Aynı Düşü Paylaşacak! 

Emanet 447

Emanet 447.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 447.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 447.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bir önceki özetimizde belirttiğimiz romantik kamp planı gençleşti. Nana ve Yaman tüm kötü olaylardan sonra ilk defa güzel bir zaman geçirdi. Peki bu kamp çiftimiz için ne anlam taşıyor. Gelecek bölümlerde neler olacak? 

Nana ve Yaman beraber uyudu! Nama be Yaman’ın beraber yaşadıkları kamp macerası hepimizi mutlu etti. İkili sürekli zorluklarla mücadele edil durmuştu. Bu tatlı kaçamak hem onları hem de bizleri rahatlattı.

Yaman ve Nana birbirlerini daha iyi tanıyacak zaman buldu. Bu durum gelecek bölümlerde daha da artacak. Özellikle Yusuf ikiliyi yakınlaştıracak hamleler yapacak. Örneğin üçü berber uyurken aralarından çıkıp ikiliyi yakınlaştıracak durumlar gibi. Yusuf’un bu birleştirici tavrı Yaman ve Nana’yı çok utandıracak. Ancak ikilinin zihnindeki aşk fikirleri giderek daha da artacak.

Alla doğru! Nana Yaman’ın aslında ne kadar disiplinli biri olduğunu görecek. Yemek konusundaki maharetlerini fark edecek. Yaman ise Nana’nın ne kadar cesur olduğunu anlayacak. Kısaca çiftimiz birbirine çok yakınlaşacak.

Ancak kötülüklere durmayacak. Topal yeni planını devreye sokacak. Topal’ın bu planı romantizmi bozsa da artık ok yaydan çıktı. Çiftimiz ne olursa olsun birbirlerine çok ama çok yakınlaşacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın