Emanet 447 Bölüm Fragmanı 31 Ekim Pazartesi Yaman ve Nana Aynı Düşü Paylaşacak! 

Emanet 447

Emanet 447.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 447.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 447.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bir önceki özetimizde belirttiğimiz romantik kamp planı gençleşti. Nana ve Yaman tüm kötü olaylardan sonra ilk defa güzel bir zaman geçirdi. Peki bu kamp çiftimiz için ne anlam taşıyor. Gelecek bölümlerde neler olacak? 

Nana ve Yaman beraber uyudu! Nama be Yaman’ın beraber yaşadıkları kamp macerası hepimizi mutlu etti. İkili sürekli zorluklarla mücadele edil durmuştu. Bu tatlı kaçamak hem onları hem de bizleri rahatlattı.

Yaman ve Nana birbirlerini daha iyi tanıyacak zaman buldu. Bu durum gelecek bölümlerde daha da artacak. Özellikle Yusuf ikiliyi yakınlaştıracak hamleler yapacak. Örneğin üçü berber uyurken aralarından çıkıp ikiliyi yakınlaştıracak durumlar gibi. Yusuf’un bu birleştirici tavrı Yaman ve Nana’yı çok utandıracak. Ancak ikilinin zihnindeki aşk fikirleri giderek daha da artacak.

Alla doğru! Nana Yaman’ın aslında ne kadar disiplinli biri olduğunu görecek. Yemek konusundaki maharetlerini fark edecek. Yaman ise Nana’nın ne kadar cesur olduğunu anlayacak. Kısaca çiftimiz birbirine çok yakınlaşacak.

Ancak kötülüklere durmayacak. Topal yeni planını devreye sokacak. Topal’ın bu planı romantizmi bozsa da artık ok yaydan çıktı. Çiftimiz ne olursa olsun birbirlerine çok ama çok yakınlaşacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın