Emanet 438 Bölüm Fragmanı 18 Ekim Salı

emanet 438

Nana Artık Yaman’ın Yanında Olacak!

Emanet 438.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 438.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 438.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

NANA'YI SEVDİNİZ Mİ?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Geçen özetimizde belirttiğimiz gibi Nana gerçekleri sorgulamaya başladı. Bunun için ilk keskin girişimini de yaptı. Topal’ı karşısına alan Nana ona Yaman’ın gerçekten abisinin katili olup olmadığını sordu. Peki Topal’ın cevabı ne olacak? Nana gerçekleri öğrenecek mi?

Gerçeği öğrenecek! Nana her geçen gün Yaman hakkında öğrendiği gerçekler onun kafasını karıştırmaya devam ediyor. Evet Yaman sert biri, oldukça katı ve içine kapanık. Ancak Nana her geçen gün onunla ilgili yeni şeyler öğrenirken bu bakış açısı tamamen değişmeye başladı.

Nana değişime giden bu yolda Yaman’ın yaşadığı acıları, sevdiği kadını kaybedişini, abisini yitirdiğini öğrendi. Onu öldürmek için gelen adamı bile affettiğini gördü. İşte tüm bunlar Nana’yı Topal’ın karşısına dikecek nedenler oldu.

Nana ve Topal yüzleşmesinde Topal oldukça endişelenecek. Nana’nın tüm gerçekleri öğrendiğini düşünecek. Onu kandırdığının açığa çıkması Topal’ı çok ama çok korkutacak. Çünkü Nana oldukça güçlü bir karakter. Topal’ın canını okuyacak güce sahip. Ve üstelik gelecek bölümlerde Yaman ve Nana birliği olursa Topal’ın bu savaşta çıkma olasılığı hiç ama hiç yok!

Topal’ın sonu! Nitekim Topal’ın korktuğu başında gelecek. Nana tüm gerçekleri er ya da geç öğrenecek. Nana’nın gerçekleri öğrenmesi Topal’ı köşeye sıkıştıracak. Ancak Topal’ın hamleleri de devam edecek. Nana’nın itibarını zedelemek isteyen Topal türlü türlü pislikler yapacak. Tabi tüm bunlara rağmen Topal cezasını çok ama çok acı şekilde çekecek!

Diğer tarafta ise Duygu gerçekleri Ali’ye anlatmak için mektup yazdı. Bebek sahibi olamayan Duygu bunları Ali’ye anlatarak onunla yüzleşmek istese de işler burada oldukça yavaş yürüyor. Duygu tüm bunları bırakıp Ali ile bir an önce yüzleşmeli. Ali’nin onu ne denli sevdiğini artık anlamalı!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın