Emanet 434 Bölüm Fragmanı 12 Ekim Çarşamba

emanet 434

Nana, Yaman’ın Hayatını Kurtaracak!

Emanet 433.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 433.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 433.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Yaman artık Topal ile tüm kozlarını paylaşma vaktinin geldiğini düşünüyor. Bu işi kökten çözmeli. Ancak işler pekte Yaman’ın istediği gibi ilerlemeyecek. Ölümle burun buruna kalan Yaman’ın sonu ne olacak?

Nana’nın kararı! Nana ve Yaman arasındaki bağlar her geçen gün artmaya devam ediyor. Nana’nın Yusuf üzerindeki etkisi. Konağa getirdiği düzen Yaman’ı oldukça mutlu etti. Yaman yeni Seher’ini bulmuş gibi. Nitekim bu doğrultuda Nana’nın kırılan saatini tamir ettirerek onu ne denli düşündüğünü de gösterdi.

Nana Yaman’ın bu tavrından elbette etkilendi. Bu yaşananlar Nana’nın büyük bir kafa karışıklığına girmesine neden oldu. Nitekim Nana bu tercihini çok kısa sürede yapmak zorunda.

Nana Yaman’ı kurtaracak! Topal ile savaşa giren Yaman büyük bir tehlikenin altına girecek. Bu tehlikeden Yaman’ı kurtarabilecek tek isim ise Nana! Topal’ın hamlesini gören Nana ne yapacak? Olanları görmezden gelerek Aziz’in intikamının alınmasını mı sağlayacak yoksa müdahale mi edecek. Tüm bu soru işaretlerini kafasında yaşayan Nana’nın tercihi hepimizi bir hayli şaşırtacak.

Nana geçmişte büyük acılar yaşansa da gelecekte bu acıların tekrar etmesini istemeyecek. Yusuf gibi masum birinin bir başına sahipsiz kalmasına göz yummayacak. Kısaca Nana Yusuf için Yaman’ı kurtarmaya karar verecek. Nana’nın bu hareketi elbette en çok Yaman’ı etkileyecek. Yaman Nana’ya karşı bir can borcuna girmiş olacak. Tüm bu yaşananlar Yaman ve Nana aşkının ne denli büyük olacağının en büyük işareti olacak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın