Emanet 428 Bölüm Fragmanı 4 Ekim Salı

emanet 428

Yaman Nana’ya Güveniyor! Aşka İlk Adım….

Emanet 428.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 428.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 428.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Yusuf’u kurtarmak için hayatını tehlikeye atan Nana Yaman’ın tüm saygısını kazandı. Nana’nın bu durumu işleri düzeltse de soru işaretlerini de arttırdı. Nana’nın sayıkladığı abisi kim. Bu kadar iyi nasıl dövüşebiliyor? Yaman’ın aklında bu soru işaretleri dönerken gelecek bölümde neler olacağı özetimizde.

Nana aslında kim? Nana’nın Yusuf’un hayatını kurtarması Yaman2ı sevdirse de Topal öfkeden deliye döndü. Nana’nın ona ihaneti ve Yaman’ın ensesine binmesi hiç ama hiç sindirilecek cinsten değil. Topal’ın bu öfkesi Nana’yı büyük bir tehlikeye sokacak.

Öncelikle Nana konusunda Yaman’ın kafasında soru işaretleri bir hali fazla. Abi diye sayıklayan Nana’nın ebisi gerçekte kim. Bizler Aziz ve Nana ilişkisini bilsekte Yaman henüz bundan habersiz. Topal ise bu durumu kendi lehine kullanmakta kararlı.

Gerçekler ortaya çıkacak mı? Şimdilik sular Nana’nın yaralanmasıyla dursa da gelecek bölümler oldukça hareketli olacak. Topal Nana’yı köşeye sıkıştırarak kullanmaya devam edecek. Nana ise Yaman’ı tanımaya ve onu anlamaya başlıyor. Yaman’ın aslında kötü biir olmadığı hissi Nana’nın aklını bir hayli karıştıracak.

Hem Nana hem de Yaman büyük yanlışlar içinde olduğundan farksız. Tüm bu gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlayacak tek kişi ise Topal. Topal’ın yapacakları Nana ve Yaman’ı birbirlerine yakınlaştıracak. İkili birbirlerini daha çok tanıyarak bu acımasız oyunu beraber bozacaklar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir