Emanet 425 Bölüm Fragmanı 29 Eylül Perşembe

emanet 425

Yusuf Kaçırıldı! Nana’nın Zorlu Seçimi!

Emanet 425.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 425.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 425.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Topal yeni planını devreye soktu. Yusuf’u kaçırtan Topal’ın hedefi ortalığı karıştırmak. Nana için Yaman’ın güvenini kazanma fırsatı sağlamak. Ancak işler çok farklı olacak? Peki gelecek bölümde bizi neler bekliyor?

Nana’nın seçimi? Topal’ın Yusuf’u kaçırma planı başta iyi işliyor gibi görünse de durum çok farklı. Nana’nın her geçen gün Yusuf’a olan bağlılığının artması. Teyzesini kaybetmiş bir çocuğa olan sevgisi Nana’yı oldukça etkileyecek. Nana intikam için geldiği bu konakta zorlu bir seçim yapmak durumunda kalacak.

Nana’nın bu seçimi Topal’ın hiç ama hiç hoşuna gitmeyecek. Nana intikam için gittiği konakta bir anda koruyucu rolüne bürünecek. Yusuf’u kurtarmak için elinden geleni yapacak. Yaman Nana’nın bu tavrına çok şaşıracak!

Yusuf’u seçecek! Elbette bu değişim Nana’yı da etkileyecek. Aziz’in intikamı için gelmişken bir anda Yusuf’u koruma isteği. Ona olan sevgisi… İşte tüm bunlar dizide ilerleyen bölümlerde kilit rol olacak. Tıpkı geçmişte Seher ve Yaman ilişkisinde olduğu gibi Yusuf’un birleştirici gücü burada da devreye girecek.

Nana ve Yaman’ı birbirine bağlayacak olan Yusuf dizide ki tüm gidişatı değiştirecek. Gelecek bölümlerde bizleri çok ama çok heyecanlı bölümler bekliyor diyebiliriz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın