Emanet 424 Bölüm Fragmanı 28 Eylül Çarşamba

emanet 424

Nana Konağı Ele Geçirecek!

Emanet 424.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 424.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 424.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Nana büyük bir yakalanma tehlikesi atlatsa da işler onun açısından tekrar yola giriyor. Nana’nın konağa giderek sızması Topal’ı sevindirse de olayların rengi her an değişebilir. Peki gelecek bölüm bizi neler bekliyor?

Yaman’ın aklı karıştı! Nana intikam planları yaparken, Yaman’da konakta bir tuhaflıklar olduğunu hissetti. Ancak Yaman’ın gözü gerçekleri kolay kolay görecek gibi değil. İşleri daha da karmaşıklaştıracak olan ise Yaman’ın Nana’ya karşı bakışları olacak!

Yaman’ın konağa gelen müşterisi oldukça dişli çıkmış anlaşma konusunda diretmişti. Ancak Nana burada sempatik tavırlarıyla devreye girmiş ve anlaşmayı kazanmıştı. Nana’nın bu tavrı Yaman’ın taktirini kazanırken bakışlar ise ileride yaşanacak fırtınalı sürecin işareti niteliğinde.

Nana etkiledi! Yaman’ı bu denli değiştiren durum Nana’nın doğal ve samimi tavrı. Yaman, Nana’nın bu halinde Seher’den esintiler bulacak. Nana her geçen zamanda Yaman’ı etkilemeye devam edecek. Yaman’ın bu duruma düşmesi olayları daha da karıştıracak nitelikte. Nana Yaman’ın kalbini kazanırsa ona yapacağı intikamın etkisi ok daha büyük olacak!

Ancak işleri daha da tuhaflaştıracak konu ise Nana’nın da bakışlarının değişmesi olacak! Nana’da Yaman’dan etkilenecek! Bizleri gelecekte oldukça heyecanlı bölümler bekliyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın