Emanet 419 Bölüm Fragmanı 21 Eylül Çarşamba

emanet 419

Emanet 419 Bölüm Nana’nın Aklı Karıştı! Yaman Masum Mu?

Emanet 419 .bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 419 .bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 419 .bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla ilerliyor. Seher’i kaybetmenin burukluğunu yaşasakta yeni kızımız diziye pek iddialı bir giriş yaptı. Yeni sezon daha ilk bölümlerden heyecanlı olacağını belli etti. Topal tarafından konağa yerleştirilen Nana konakta kalmayı başarmıştı. Nana’nın şimdiki hedefi Yaman’ı gafil avlamak ve onun işini bitirmek!

Nana şaşkın! Seher’in intikamı için hazırlanan Nana Yaman’nın işini bitirmek için türlü planlar yapmaya başladı. Yaman’ın yemeğine ilaç katmak  ya da uyurken işini bitirmek. Nana tüm bu hayalleri kurarken hiç beklemediği bir durumla karşılaşacak.

Seher’i öldürdüğünü düşündüğü Yaman’ı tanıdıkça Nana’nın kafası bir hayli karışacak. Öncelikle Yaman’ın aşkını görecek. Seher’e verdiği değeri. İkilinin mutluluk dolu fotoğrafları. Yusuf’un gözlerindeki umudu. Ve daha sonra Yaman’ın yaşadığı travmayı. Hatta Seher’i unutamayışı.

Yaman aslında kim? Nana bu durumu anlamlandırmak isteyecek. Yaman’ın tüm bunları vicdan azabı için yaptığı fikrine varacak. İyi ya da kötü de olsa katil katildir diyecek. Yeryüzünde hiçbir yalan sonsuza dek saklı kalamadığı gibi Topal’ın yalanı da açığa er ya da geç çıkacak.

Bir katil olarak konağa giden Nana elde ettiği delillerle beraber bir dedektife dönüşecek. Seher’in başına gerçekte ne geldiğini bulmaya ant içmiş bir dedektif. Sizce Nana gerçeğin ne olduğunu bulabilecek mi?

Emanet Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri  

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir