Emanet 419 Bölüm Fragmanı 21 Eylül Çarşamba

emanet 419

Emanet 419 Bölüm Nana’nın Aklı Karıştı! Yaman Masum Mu?

Emanet 419 .bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 419 .bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 419 .bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla ilerliyor. Seher’i kaybetmenin burukluğunu yaşasakta yeni kızımız diziye pek iddialı bir giriş yaptı. Yeni sezon daha ilk bölümlerden heyecanlı olacağını belli etti. Topal tarafından konağa yerleştirilen Nana konakta kalmayı başarmıştı. Nana’nın şimdiki hedefi Yaman’ı gafil avlamak ve onun işini bitirmek!

Nana şaşkın! Seher’in intikamı için hazırlanan Nana Yaman’nın işini bitirmek için türlü planlar yapmaya başladı. Yaman’ın yemeğine ilaç katmak  ya da uyurken işini bitirmek. Nana tüm bu hayalleri kurarken hiç beklemediği bir durumla karşılaşacak.

Seher’i öldürdüğünü düşündüğü Yaman’ı tanıdıkça Nana’nın kafası bir hayli karışacak. Öncelikle Yaman’ın aşkını görecek. Seher’e verdiği değeri. İkilinin mutluluk dolu fotoğrafları. Yusuf’un gözlerindeki umudu. Ve daha sonra Yaman’ın yaşadığı travmayı. Hatta Seher’i unutamayışı.

Yaman aslında kim? Nana bu durumu anlamlandırmak isteyecek. Yaman’ın tüm bunları vicdan azabı için yaptığı fikrine varacak. İyi ya da kötü de olsa katil katildir diyecek. Yeryüzünde hiçbir yalan sonsuza dek saklı kalamadığı gibi Topal’ın yalanı da açığa er ya da geç çıkacak.

Bir katil olarak konağa giden Nana elde ettiği delillerle beraber bir dedektife dönüşecek. Seher’in başına gerçekte ne geldiğini bulmaya ant içmiş bir dedektif. Sizce Nana gerçeğin ne olduğunu bulabilecek mi?

Emanet Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri  

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın