Emanet 418 Bölüm Fragmanı 20 Eylül Salı

emanet 418

Seher’in İntikamı İçin Geldi!

Emanet 418.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 418.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 418.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde yeni sezon heyecanı başladı. Uzun bir aradan sonra dizimizi çok özlemiştik. Yeni sezon özetleriyle sizlerle tekrar buluştuk. Hiç zaman kaybetmeden gelecek bölümde neler olacağına yönelik tahminlere geçelim.

Nana konağa sızdı! Seher’in ölümüyle birlikte Yaman’ın yüreğinin bir parçası da kopup gitmişti. Yaman bu durumdan kendini suçlarken Topal rahat durmuyor. Nana’yı kandıran Topal intikam yeminleri etmeye devam ediyor. Nana ile konğa sızmayı planlayan Topal’ın hedefinde elbette Yaman var!

Topal’dan aldığı bilgiler doğrultusunda Nana kolaylıkla konağa sızacak. Yabancı bakıcı rolündeki Nana Yusuf’u kendine bağladıktan sonra Yaman’ı da ikna edecek. Nana’nın planı Yaman’ın en zayıf anını kollamak ve onun işini bitirmek.

Yaman katil mi yoksa masum mu? İşte tam bu noktada Nana’nın kafasını karıştıracak olaylar gerçekleşiyor. Öncelikle Yaman’ın ruh hali bir katile hiç benzemiyor. Yaman Seher’in gidişiyle birlikte yaralanmış ve acı içinde. Nana bu durumdan şüphelenirken Yusuf ve amcası arasında ki ilişki de onun kafasını karıştıracak.

Nana için artık bir seçim yapma zamanı gelecek. Topal’ın sözlerine mi inanacak yoksa gördüklerine mi? 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Emanet Dizisi Oyuncuları Kıyafetleri  

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Ölümlü Dünya 2: Mermer Ailesi Yeniden Ekranda!
  Türk Sinemasının sevilen komedi filmlerinden biri olan “Ölümlü Dünya”, 1 Aralık’ta vizyona girecek devam filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmle izleyenlerin kalbinde taht kuran Mermer Ailesi, Ölümlü Dünya 2 ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatacak.
 • Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma
  Vazgeçemem 18.Bölüm Özeti – 24 Kasım Cuma Vazgeçemem 18.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 18.bölümünde ölüm döşeğindeki Haris’in söylemek istediği şeyler vardır. Vazgeçemem 18. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kızılcık Şerbeti 40.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa kazdığı kuyuya kendi düşecek gibi duruyor. Ömer kendini yalnızlığa mahkum etti! Abdullah bebek evin yeni neşesi! Tıpkı dedesi… Kızılcık Şerbeti 40.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 40.bölümde yaşanacaklar!
 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir