Emanet 415.Bölüm Fragmanı – 1 Temmuz Cuma

Emanet 415

Gözyaşları İle Dolu Bir Sezon Finali!

  Emanet 415.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 415.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 1 Temmuz Cuma günü yayınlanacak olan 415. bölüm fragmanı. Emanet 415.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde beklediğimiz final sezonu geldi. Seher ve Yaman arasında işler güzel giderken İdris yine ortalığı karıştırdı.. Yaptığı planla Aziz ve Yaman’ı birbirine düşürdü. Burada kritik durum Seher’in tüm bunları öğrenecek olması. Seher Yaman’ın intikamını bırakmadığını, Aziz’in peşinde olduğunu görecek. İşler tam bu noktada büyük bir çıkmaza girecek ve alev alev bir sezon finali yaşanacak! Peki final bölümde bizleri neler bekliyor?

Seher gerçeği öğrendi! Sezon finaline geldik ve işler zirveye ulaştı. Yaman Seher’i seçtiğini söylese de yapacakları bunun tam tersi olacak. Seher Yaman’ın hala intikam peşinde olduğunu öğrenecek. Seher’in bu gerçekle yüzleşmesi Seher’in kalbinde büyük bir yara açacak. Seher en başında Yaman’a söylediği durumu gerçekleştirecek. Bu konağı ve Yaman’ı terk etmesi.

Bu durumun baş mimarı ise Aziz’in psikopat kardeşi İdris. Yaptığı planla Aziz ve Yaman’ı karşı karşıya getirecek olan İdris büyük savaşın fitilini ateşledi. Seher henüz durumdan haberdar olmasa da İdris’in bu planıyla o da işin içine dahil olacak. Seher’in olaya girmesiyle büyük bir facia yaşanacak.

Mutsuz final! Seher’in isteği elbette Aziz ve Yaman arasındaki bu husumeti bitirmek. Burada iki seçenek var. İlki Aziz’in veda ettiği sahne. Burada Seher’in vereceği ilk tepki Yaman’ı terk etmek.  İkinci durum ise Seher’in bu kavganın arasında kalması ve onun hayata veda etmesi. Bu iki seçenek bomba gibi bir finali bizlere yaşatacak. İki senaryoda da Yaman büyük bir acı yaşayacak. Yaman’ın Seher’i kaybettiği ve onu bir daha göremeyeceği bu sahneler bizi gözyaşları boğacak. Bir aslan gibi kükreyen Yaman’ın bu acı hali yürekleri dağlayacak.

Diğer tarafta ise işler daha da karışmış durumda. Duygu her ne kadar iyi haberler verse de bu durum pekte öyle olmayacak. Kötü haberler kısa sürede ortalığı tekrar karıştıracak. Duygu Ali’den uzaklaşmaya karar verirken Ali’nin elbette onu bırakma niyeti yok. Ancak bu tarafta da sürpriz bir ayrılık yaşanabilir. Buna hazırlıklı olmakta fayda var. Sezon finalinin Seher’den sonra ikinci şoke edici Sürprizi Duygu’nun da vedası olabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın