Emanet 412.Bölüm Fragmanı – 28 Haziran Salı

emanet 412

Yaman İntikamını Alacak! Acı Her Yerde!

  Emanet 412.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 412.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 28 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 412. bölüm fragmanı. Emanet 412.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Ziya’nın kaçırılması ve manyak kardeş tarafından ortadan kaldırılması işleri büyük bir kaosa sürükledi. Aziz kardeşinin ne haltlar çevirdiğini öğrenirken diğer tarafta Yaman’ın hedefi ise tamamen Aziz’e yöneldi! Aziz kardeşini korumak için suçu üstlenirken savaşın fitili de böylelikle ateşlenmiş oldu. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Aziz ve Yaman karşı karşıya! Aziz’in manyak kardeşi ne yaptı ne etti ve sonunda istediğini elde etti. Aziz ve Yaman zorla düşman oldular. Yaman tüm yaşananlardan Aziz’i sorumlu tutarak onun peşine düşecek. Ailesine yaptıklarının hesabını tek tek ondan soracak. Burada kritik birkaç durum var.

Bunlardan ilki Ziya’nın durumu. Öncelikle tahminlerimiz ve öngörülerimiz Ziya’nın yaşadığı yönünde. Senarist eğer dizideki tüm oyunculardan kurtulmak istiyorsa o ayrı. Ziya’nın yaşıyor oluşu Yaman’ın Aziz’in hayatına hemen son vermesine engel olacak bir durum. Ancak Aziz’in kardeşi durmayacak.

Acı, hüzün ve intikam… Finale yaklaşık 5-6 bölüm kalmışken hain kardeşin bu seferki hedefi Seher olacak. Tıpkı birkaç bölümdür izlediğimiz senaryo aynı şekilde gerçekleşecek. Burada tek fark namlunun ucundaki kişi Ziya değil Seher olacak. Sezon finaline de çıkmadığı düşünülürse Seher’in sonu açık bir şekilde gösterilmeyecek. Yani tıpkı Ziyada olduğu gibi bir kurşun sesi, Yaman’ın haykırışı ile sezon finaline girebiliriz.

Seher’in bu üzücü geleceğinin yanı sıra gerekten psikopat bir senaristle karşı karşıya olduğumuz görülüyor. Ziya ve Çiçek’in mutluluğu karartıldı. Bu yetmezmiş gibi Ali ve Duygu’nun da durumu tam bir kaosa döndü. Duygu bıçaklanarak ölümle burun buruna kaldı. Normalde dizi özet ve tahminlerimizde hep olumlu tablolar çizerdik. Ancak sezona sayılı günler kala şunu kesin bir şekilde söyleyebiliriz ki; gelecek bölümlerde yüzümüzün güleceği bir an bile olmayacak gibi görünüyor. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın