Emanet 411.Bölüm Fragmanı – 27 Haziran Pazartesi

emanet 411

Ziya Öldü! Yaman İçin Zor Günler!

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Aziz ve Yaman savaşında sular tekrar ısındı. Psikopat kardeşin Ziya’yı kaçırmasıyla birlikte Yaman adeta ateş küpüne döndü. Ziya’yı her yerde arayan Yaman abisini kurtarmak için elinden geleni yapacak. Aynı şekilde Aziz’de iyi yüreğiyle Ziya’yı kurtarmayı istiyor. Ancak onun manyak kardeşi yapacağı planla Aziz ve Yaman’ı karşı karşıya getirmekte kararlı. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Ziya öldü mü? Öncelikle herkesin merak ettiği konulardan biri Ziya’nın durumu. Psikopat kardeş Yaman’ı kışkırmak için herşeyi yapmaya hazır. Ziya’yı öldürerek işlerin çığırından çıkmasını hedefliyor. Ancak bu durum gerçekleşmeyecek. Ziya zarar görmeyecek ve kurtulacak. Ziya’nın kurtulması olayların biraz da olsa durulmasını sağlayacak.

Aziz’in manyak kardeşi şimdilik planını başaramasa da vazgeçmeyecek. Tüm gücüyle tekrar harekete geçecek. Ziya’dan sonra yeni hedefi Seher olacak. Finale sayılı bölümler kalırken yaşanacakların ilk izlenimi de bu olay olacak.

Seher’in işi bitti! Tıpkı Ziya’nın yaşadıkları gibi Seher’de aynı şeyleri yaşayacak. Manyak kardeş tarafından kaçırılıp alıkonacak. Yaman Seher’i ararken aynı şekilde Aziz’de harekete geçecek. İkili bu arayışta karşı karşıya gelerek manyak kardeşin tuzağına da düşmüş olacak. Aziz ve Yaman’ın kozlarını paylaşacağı gelecek bölümlerde Seher bir kaza kurşunu ile diziye veda edecek.

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın