Emanet 406.Bölüm Fragmanı – 20 Haziran Pazartesi

emanet 406

Yaman Kaçırıldı! Hedef Seher!

  Emanet 406.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 406.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 20 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan 406. bölüm fragmanı. Emanet 406.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman arasında işler her zamanki gibi güzel giderken kötülükler ikilinin peşini bırakmıyor. Aziz’in kardeşi ortalığı karıştıracak bir plana yine imza attı. Aziz’in hedefinde Seher var imajı ile Yaman’ın içine kurt düşüren bu manyak herif işleri giderek karıştıracak. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Asıl hedef Seher! Geçmiş bölüm özetimizde Aziz’in kardeşinin asıl hedefinin Seher olduğundan bahsetmiştik. Aziz’i Seher’e karşı hislerinin olduğunu söyleyen bu saplantılı kardeş olayları iyice büyüttü. Yaman nefret ve öfkeyle dolarken saplantılı kardeş Yaman’ı kaçırarak onu daha da kışkırtacak. Yaman tüm bu durumdan sonra öfke ile dolarak Aziz’i parçalamak isteyecek.

İkili arasındaki gerilimi daha da artırmak isteyen saplantılı kardeş planın ikinci kısmını da devreye sokacak. Bu sefer hedefine Seher’i alacak olan saplantılı kardeş işleri çıkılmaz hale sokacak.

Yaman çaresiz! Sezon finaline adım adım ilerlerken Seher için sonun da yaklaştığını açıkça söyleyebiliriz. Bu savaşın en büyük kıvılcımı Seher olurken Yaman dizinin en başından beri yaşayacağı en çaresiz sahneyi görecek. Bu sahne canı gibi sevdiği kadını kollarında kaybeden Yaman’ın feryadı olacak. Yaman gücü ve kudretiyle her şeyle baş edebileceğini düşünse de ölümle baş edilmeyeceğini acı şekilde yaşayacak.

Diğer tarafta ise işler bir inişli bir çıkışlı ilerlemeye devam ediyor. Büyük savaşa nazaran burada işler biraz yavaş ilerliyor. Ancak mutlu son burada çok daha yakın olacak. Tüm acının yanı sıra burada bir nebze mutlu olacağız diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir