Emanet 394.Bölüm Fragmanı – 2 Haziran Perşembe

emanet 394

Zuhal Seher’in İşini Bitirecek!

  Emanet 394.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 394.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 2 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan 394. bölüm fragmanı. Emanet 394.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Yaman her zamanki gibi kahramanlığa imza atarak Seher’i kurtarmıştı. Seher’in kurtulmasıyla birlikte ikili arasındaki yakınlaşma tekrar başlamıştı. Seher Yaman’sız ne kadar savunmasız olduğunu gördü. Yaman ile bir bütünün parçası oldukları bu kötü olayla tekrar ispatlandı. Ancak Seher durmayacak!

Zuhal fişi çekecek! Yaman ve Seher arasında işler giderek düzelse de olaylar durulmayacak. İkili ne zaman iyiye gidiyor gibi görünse bir o kadar kötülüğe batıyor. Ya da Seher ne zaman Yaman’a yakın dursa ondan o kadar çok uzaklaşıyor. BU kısır döngü yine devam ediyor.

Yaman her ne kadar Seher’i kurtarıp ona kol kanat gelse de Zuhal belası durmayacak. Zuhal türlü oyunlarla Seher ve Yaman’ı bu zamana dek ayırmaya çalışmıştı. Zuhal’in tüm bu planları her seferinde başarısız olmuştu. Zuhal bu sefer kesin bir şekilde Seher’den kurtulmayı deneyecek!

Seher’in ölümü! Zuhal’in gözünü kararttığı bu üç nokta Seher’in ölümü. Zuhal hayatını ve aşkını çalan Seher’den intikamını almaya kararlı. Bunun ucunda ölüm dahi olsa Zuhal bunu yapacak. Zuhal’in isteği Seher’i öldürmek ve ondan sonsuza dek kurtulmak. Bu doğrultuda plan yapan Zuhal başta başarısız ilerlese de işler onun istediği noktaya gelecek. Zuhal tetiği çekerek kendisi için büyük bir engel olan Seher’e son verecek!

Diğer tarafta ise Ali ve Duygu’nun evlenme niyeti ortaya çıktı. Duygu’nun annesi bu işe soğuk yaklaşsa da ikili için güzel günler çok yakında. Çiftimiz evliliğe doğru hızla adım atarken bize geriye yaslanıp bu güzel anları izlemek düşecek.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın