Emanet 387.Bölüm Fragmanı – 24 Mayıs Salı

emanet 388

Seher ve Yaman’ın Kaderi Ne Olacak?

  Emanet 388.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 388.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 25 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 388. bölüm fragmanı. Emanet 388.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisine heyecan dolu bölümler devam ediyor? Seher ve Yaman arasında işler giderek iyiye gidiyor. İkili ayrılık kararı alsalar da bu ayrılık onları daha da yakınlaştırmış durumda. Geçmiş bölüm özetlerimizde en çok dikkat çektiğimiz noktalardan biri buydu. Zorluklar ve ayrılıklar Seher ve Yaman’ın her zaman daha da çok birleştirmişti. Durum şimdi de böyle gözükürken Seher ve Yaman’ı nasıl bir kader bekliyor?

Yakın ama uzak! Seher ve Yaman’ın yakınlaşmaları hepimizi mutlu etmiş. İkili tıpkı eski günlerde ki gibi aynı yatakta koyun koyuna uyumuştu. Ancak bu durum hiçte öyle değil. Seher ve Yaman birbirlerine ne kadar yakın olsalar da bir o kadar uzaklar. Bu durum geçmişte de bir çok sefer karşımıza çıkmıştı.

Seher ve Yaman en güzel günlerinde bile büyük bir kaza ile ayrılığa sürüklenmişti. Tıpkı balayı günüde Seher’in teknede düşerek kafasını çarpması ve hafızasını kaybetmesi. İşte tüm bu gerçekleri düşünürsek ikili için çok yakında kötü günler bizi bekliyor.

Seher’in vedası! Seher ve Yaman arasında yaşanacak bu durum herkesi kahredecek. Seher tüm geçmişini tüm yaşanmışlarını bırakarak yol ayrımına ilerleyecek. Yaman bu kadar yakın olduğu, bu kadar sevdiği kadını artık son kez sardığının farkında değil. Tüm bu anılar ve hatıralar Yaman’ı gelecek bölümlerde büyük hüzne boğacak. Biz izleyenler için de bu durum oldukça hüzün dolu. Seher ve Yaman aşkına bu denli alışmış ve onların mutluluğuna bu denli özlem duymuşken yaşanacaklar hepimize büyük bir hayal kırıklığı olacak.

Seher ve Yaman tarafında ki bu hüznün yanı sıra Duygu ve Ali ise alev alev. Tüm bu üzüntünden çıkıp bir nebze nefes almamızı sağlıyor. Ali komiser Duygu’ya yürürken Sultan teyzeye yakalandı. İkilinin artık evlilik yolunda önemli yol alacağı günler geliyor.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir