Emanet 380.Bölüm Fragmanı – 13 Mayıs Cuma

emanet 380

Seher ve Yaman BOŞANACAK MI?

  Emanet 380.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 380.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 13 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan 380. bölüm fragmanı. Emanet 380.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yamana arasındaki boşanma süreci nihayet sonuçlandı. Seher verdiği boşanma kararından geri döndü. Seher’in bu kararındaki dönüşü Yaman’ı mutlu etse de işler hemen düzelecek gibi değil. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Bitmeyen ayrılık! Seher ve Yaman arasındaki inişli çıkışlı süreç bitmek bilmiyor. Zuhal ikiliyi boşattığını düşünerek sevinse de Seher bu düşüncesinde geri adım attı. Öncelikle Seher Yaman konusunda hala emin değil. Ayrıca boşanıp ne yapacağı da muamma. Yani Seher baştan aşağı saçma sapan kararlar vermekten bıkmadı.

Seher’in bu kötü kararları maalesef bitmeyecek. Zuhal Seher’in boşanmaması karşısında oldukça öfkeli. O yüzden bu işi kesin bir şekilde bitirecek bir planın arayışında. Bir şekilde ya Seher’in hayatına son vermeli ya da onun konaktan gitmesini sağlayacak bir plan yapmalı. İşte tam bu noktada Zuhal’in kulak misafiri olacağı gerçekler işleri değiştirecek.

Savaşın fitili olacak! Zuhal’in duyacağı şey daha önce özetlerimizde bahsettiğimiz konu. Aziz’in Yaman ile olan geçmişi. Zuhal bu konuyu deşerek ikiliyi birbirine düşürmeyi planlıyor. Bu noktada işlerin karışması bizlere ne tarz bir final olacağının da ipuçlarını veriyor gibi.

Öncelikle Seher’in diziden ayrılması durumunda ikilinin gireceği bir savaşta Seher’in yara alması ve hayatını kaybetmesi olası bir senaryo. Ya da dizi sezona yarım bir finalle de girebilir. Bunu Yemin dizisinde çok defa görmüştük. Olanlar yarıda kesilerek yeni sezona bırakılabilir. Tüm bu senaryolarda kesin bir sonuç aranacaksa o da Seher ve Yaman’ın kolay kolay mutlu olmayacağı diyebiliriz.

Diğer tarafta ise işler giderek karışacak. Duygu kardeşinin değiştiğini düşünse de Yasemin oyunlara devam ediyor. Ali ve Duygu arasındaki durumu öğrenen Yasemin bu işi kendi lehine kullanacak bir plan yapacak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın