Emanet 379.Bölüm Fragmanı – 12 Mayıs Perşembe

Emanet 379

Yusuf Kayıp! Bitmeyen Hafıza Kaybı!

  Emanet 379.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 379.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 12 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak olan 379. bölüm fragmanı. Emanet 379.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher ve Yaman arasında bitmek bilmeyen ayrılık tüm hızıyla devam ediyor. Diziyi izlerken artık hepimizin istediği tek şey bu sürecin bir an önce bitmesi. Seher ve Yaman’ın tıpkı eskisi gibi olması. Ve tadına hiç doyamadığımız o romantizmin geri gelmesi! Bizler gibi Yusuf’ta bu ayrılıktan bıkmış durumda. Çocuk kendini hasta edecek derecede gözünü kararttı. Yusuf’un bu durumu işleri daha da bilinmeze sokacak! Peki gelecek bölümde bizi neler bekliyor!

Aziz tetikte! Seher ve Yaman arasındaki ayrılık rüzgarları en çok Yusuf’u etkilemiş durumda. Teyzesi ve amcasının boşanmasına karşı olan Yusuf sonunda konaktan firar etti. Yusuf teyzesi ve amcası eskisi gibi oluncaya dek bunları yapmaya devam edecek. Bu durum Seher ve Yaman’ı yakınlaştırsa da belalar bitmek bilmiyor.

Şimdilik tek belamız Zuhal olarak görülse de ona yenileri eklenecek. Özellikle Aziz, Seher ve Yaman arasındaki aşka burnunu sokmaya pek niyetli. Aziz’in bu davranışı Yaman’ı öfkelendirecek. Ancak Aziz’i vazgeçirmeyecek. İşin içine Zuhal’in de girmesiyle burada büyük bir savaş bizleri bekliyor.

Yaman ve Seher’in sonu! Dizi de işlerin böyle çıkmaza girmesi ve bu sürecin bitmek bilmemesi akıllara birçok şey getiriyor. Bunlardan biri Sıla Türkoğlu’nun diziden ayrılık süreci. Aziz’in de işin içine girmesiyle beraber Yaman ve Seher aşkının bitmesi ihtimali gündeme geliyor. Eğer bu hafıza kaybı süreci bu denli uzarsa Seher ve Yaman aşkının sonu geliyor diyebiliriz.

Diğer tarafta Ali ve Duygu arasında işler oldukça iyi gidiyor. İkili işi sinemaya gitmeye kadar getirdi. Ancak Yasemin yine durmayacak. Yasemin’in ortalığı karıştırması Ali ve Duygu’nun huzurunu kaçıracak gibi duruyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın