Emanet 365.Bölüm Fragmanı – 22 Nisan Cuma

Emanet 365

Seher’in Kabusları! Kararı Ne Olacak?

Emanet 365.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 365.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 365.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Dizide Seher ve Yaman arasında muhteşem bir uyum var. İkili her geçen gün yakınlaşmaya devam ediyor. Seher olumsuz hatıralar görse de onu utandıracak sahneler de yaşanıyor. Örneğin giydiği geceliği, Yaman’ı etkilemek için sıktığı parfümü. Seher tüm bunları kendisinin yaptığına inanamıyor. Yaman ise onun bu utangaçlığı karşısında çok mutlu. Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Seher’in kabusları artıyor! Seher son gördüğü kâbusları psikoloğa anlatmış ve ondan tavsiye istemişti. Doktor kötü anıları düşünmemesini güzel şeylere odaklanmasını ister. Ancak Zuhal şeytanı boş durmayarak Seher’in kafasını karıştırmaya devam ediyor.

Seher’i sürekli tetikleyen Zuhal bunlara yenilerini etkileyecek. Zorla Seher’in aklına Yaman’la ilgili şüpheler sokacak. Seher her ne kadar doktorunun tavsiyelerini dinlemek istese de içten içe gördüğü bu hatıraların ne olduğunu merak edecek. Seher’in bu merakı onun kötü kâbuslar görmesine sebep olacak. Seher her geçen gün daha da kötüye doğru gidecek!

Yol ayrımı! İşte tüm bu küçük detaylar birleşip saracak. Onu giderek çıkmaz bir karanlığa doğru sürükleyecek. Ne olduğundan habersiz olan Yaman ise bu durma engel olamayacak. Giderek sezon finaline yaklaştığımız bu dönemde tüm yaşananlar bizi kötü bir finale doğru götürüyor. Tüm bu karanlığı aydınlatacak tek yol ise Seher’in tüm hafızasını geri kazanması!

Diğer tarafta ise Yasemin Duygu ve Ali’nin başına bela olmaya kararlı. Yasemin içinde bulunduğu çeteden kopmak istemiyor. Yasemin’in yeni planı ise değiştiği oyunu oynamak. Bu oyunla hem Duygu’dan hem de Ali’den intikam almak. Bu noktada Ali’yi oldukça zor günler bekliyor. Duygu sadece kalbiyle hareket ettiği için gerçekleri görmekte zorlanıyor. Ali bir şekilde Duygu’yu gerçeklerle yüzleştirmeli. Aksi takdirde Yasemin oyunlarıyla ikiliyi birbirine düşman edecek!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın