Emanet 364.Bölüm Fragmanı – 21 Nisan Perşembe

Emanet 364

Seher Yaman’ı Terk EDECEK!

Emanet 364.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 364.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 364.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Zuhal şeytanı Seher’in yanına sızarak onu etkilemeye devam ediyor. Zuhal’in planı oldukça basit. Seher’in zihnindeki kötü anıları tekrar geriye getirmek. Zuhal bunu yapmak için Seher’le baş başa bir yürüyüşe çıktı. Zuhal’in önce köpekli saldırı ardından da geçmişte yaşadıkları farklı anıları gün yüzüne çıkartma oyunu işe de yaradı! Seher Yaman’ın karanlık yüzünü hatırlamaya başladı! Peki gelecek bölümde bizi neler bekliyor?

Yaman’ın gerçek yüzü! Seher ve Yaman arasında işler oldukça güzel giderken Zuhal şeytanı durmak bilmedi. Zuhal psikoloğa taş çıkartırcasına tekniklerle Seher’in hafızasında olan kötü anıları canlandırdı. Seher bu anılar karşısında şaşkın ve korkmuş durumda. Ona bu denli iyi davranan adam geçmişte birçok kötülükler yapmış aynı kişi olabilir mi?

Daha önceki özetlerimizde de Seher’in hafızasının bu şekilde gelebileceğinden bahsetmiştik. Nitekim o gün gelmiş oldu. Zuhal Seher ve Yaman’ın arasını bozabileceği güzel bir kozu böylelikle elde etmiş oldu. Bu yarayı daha da deşecek olan Zuhal Seher’i günden güne daha da çok korkutacak!

Seher gidecek! Seher’in yaşadığı kötü anılar bir bir aklına gelecek. Bu anılardan en korkuncu elbette Yusuf ile olanlar olacak. Seher Yusuf’u da alıp bu canı adamdan kaçmak isteyecek. Dizi giderek ikili arasında ayrılığa doğru sürüklenecek! Bu işin tek çözümü ise Seher’in tüm hafızasının geri gelmesi!

Seher ve Yaman için işler karışırken diğer tarafta da durumlar kötü. Yasemin aldığı kararlarla sınırları zorlamaya devam ediyor. Ona kalbini açmış ablası ve annesi yerine Yasemin kaçmayı istiyor. Duygu buna izin vermezken bu işi tek çözebilecek Ali! Bu durumu da kurtaracak olan Ali Duygu’nun kalbini fethedecek! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir