Emanet 362.Bölüm Fragmanı – 19 Nisan Salı

Emanet 362

Seher’den ROMANTİK HAMLELER!

Emanet 362.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 362.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 362.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Seher’in hafızası yerinde olmasa da Yaman’a olan aşkını durduramıyor. Seher Yaman’a görünmez bağlarla bağlanmış durumda. Bundan dolayı ikili birbirine gönülden bağlı! Peki gelecek bölüm neler olacak?

Seher, Yaman’a Yakın Olmayı Seçti! Emanet dizisinde işler yolunda gitmeyi başardı. Seher, Yaman’a bir adım atmayı tercih etti. Önce odasını taşıdı şimdi de Yaman’a sürpriz yapma hazırlığında! Geçmişi hatırlamaya uğraşmak yerine anı acele etmeden tadını çıkararak yaşamayı seçiyor. Yaman’ın gösterdiği fedakarlıklara karşılık olarak unutulmaz bir yıldönümü hazırlığında.

Seher, Yaman’a yakın olmayı çok istese de her zamanki gibi utangaçlığına devam ediyor. Yaman onu çok sevdiği için Seher’in bu halleri onu daha da heyecanlandırıyor. İkilinin aşkı tam gaz giderken sezon finali elbette böyle masum bitmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Kendinizi yavaştan aksiyon dolu sahnelere alıştırabilirsiniz. Birinci sezon Yaman ölümle burun buruna gelmişken bu sezon Seher’in akıbeti ne olur?

Aziz’in Planı! Doktor Aziz ikilinin arasına kara kedi olarak mı girecek? Seher ve Yaman’ın yumuşak karnının ne olduğunu öğrendi. Aziz’in Zuhal’le bir bağlantısı var mı? Adım adım sezon finaline ilerlerken başrolde Aziz ve Zuhal mi olacak? Gerçekleri gören Cenger’in başına ne gelecek? Aziz Cenger’i ortadan kaldıracak mı? Cenger karakteri üçüncü sezon olmayacak mı?

Duygu ve ailesi için yeni bir hayat başlıyor. Ali, Duygu için iyi dileklerde bulunurken; Duygu Ali’yle ortak bir gelecek hayali içerisinde. Ali ve Duygu cephesinde de şimdilik işler yoluna girmiş gözüküyor. İkili dertlerini bir kenara bırakıp yeni bir aşka yelken açması için hiçbir sebep kalmadı. İki tarafta da çifte mutluluk hakim! Aman nazar değmesin!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir