Emanet 359.Bölüm Fragmanı – 14 Nisan Perşembe

Emanet 359

Yaman Zuhal Şeytanını YAKALAYACAK!

Emanet 359.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 359.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 359.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Zuhal’in ortaya çıkmasıyla birlikte Seher’in kafa karışıklıkları oldukça artmıştı. Yaman kötü biri mi yoksa iyi birimi sorusu Seher’in kafasını kurcalamıştı. Seher bu durumu öğrenmek için harekete geçti. Ancak Yaman Seher’deki bu değişimin farkında. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Zuhal yakalanacak! Seher’in Yaman’a karşı değişen tutumu elbette kısa sürede fark edilir. Yaman durduk yere kendisine garip sorular soran Seher’in ne yapmak istediğini merak eder. Seher onun içtiği sade kahveden tutun, öfkesiyle alakalı garip garip sorular yöneltir. Hatta bu yetmezmiş gibi Seher Yaman’ı kızdırarak onun nasıl tepki verdiğini anlamak ister.

Seher oldukça akıllıca bir plan yapsa da karşısındaki Yaman Kırımlı’dır. Seher’in neler çevirdiğini hemen anlar. Yaman Seher’e bu güvensizliğinin sebebini sorarken Seher elbette sessiz kalır. Seher’in bu sessizliği gerçeklerin ortaya çıkmasını geciktirsede Yaman’ın ne denli iyi kalpli biri olduğu konusunda şüpheleri gider.

Zuhal durmuyor! Ancak Zuhal belası durmak bilmeyecek. Seher’i ikna etmek ve ona Yaman’ı kötülemek için yeni kanıtlar gösterir. Kısaca Zuhal belası yakalanana kadar Seher’i zehirlemeye devam edecek. Zuhal şimdilik yakalanmasa da Seher’in hafızasının geri gelmesi onun yakayı ele vermesini sağlayabilir. Diğer bir ihtimalse Yaman’ın Seher’i takibe alması ve onun kimle konuştuğunu öğrenmesi olacak.

Diğer tarafta Volkan belasının ise sonu geldi. Duygu ve Ali’yi rehin alan Volkan ikilinin işini bitirmek istiyor. Ancak bu sefer şans ondan yana olmayacak. En başından beri Volkan’ın yaptıklarıyla kendi sonunu hazırladığını söylemiştik. Volkan son yaptığı hatayla hayatını da kaybederek sonsuza dek Ali ve Duygu’nun yakasından kurtulacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir