Emanet 359.Bölüm Fragmanı – 14 Nisan Perşembe

Emanet 359

Yaman Zuhal Şeytanını YAKALAYACAK!

Emanet 359.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 359.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 359.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Zuhal’in ortaya çıkmasıyla birlikte Seher’in kafa karışıklıkları oldukça artmıştı. Yaman kötü biri mi yoksa iyi birimi sorusu Seher’in kafasını kurcalamıştı. Seher bu durumu öğrenmek için harekete geçti. Ancak Yaman Seher’deki bu değişimin farkında. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Zuhal yakalanacak! Seher’in Yaman’a karşı değişen tutumu elbette kısa sürede fark edilir. Yaman durduk yere kendisine garip sorular soran Seher’in ne yapmak istediğini merak eder. Seher onun içtiği sade kahveden tutun, öfkesiyle alakalı garip garip sorular yöneltir. Hatta bu yetmezmiş gibi Seher Yaman’ı kızdırarak onun nasıl tepki verdiğini anlamak ister.

Seher oldukça akıllıca bir plan yapsa da karşısındaki Yaman Kırımlı’dır. Seher’in neler çevirdiğini hemen anlar. Yaman Seher’e bu güvensizliğinin sebebini sorarken Seher elbette sessiz kalır. Seher’in bu sessizliği gerçeklerin ortaya çıkmasını geciktirsede Yaman’ın ne denli iyi kalpli biri olduğu konusunda şüpheleri gider.

Zuhal durmuyor! Ancak Zuhal belası durmak bilmeyecek. Seher’i ikna etmek ve ona Yaman’ı kötülemek için yeni kanıtlar gösterir. Kısaca Zuhal belası yakalanana kadar Seher’i zehirlemeye devam edecek. Zuhal şimdilik yakalanmasa da Seher’in hafızasının geri gelmesi onun yakayı ele vermesini sağlayabilir. Diğer bir ihtimalse Yaman’ın Seher’i takibe alması ve onun kimle konuştuğunu öğrenmesi olacak.

Diğer tarafta Volkan belasının ise sonu geldi. Duygu ve Ali’yi rehin alan Volkan ikilinin işini bitirmek istiyor. Ancak bu sefer şans ondan yana olmayacak. En başından beri Volkan’ın yaptıklarıyla kendi sonunu hazırladığını söylemiştik. Volkan son yaptığı hatayla hayatını da kaybederek sonsuza dek Ali ve Duygu’nun yakasından kurtulacak! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın