Emanet 357.Bölüm Fragmanı – 12 Nisan Salı

Emanet 357

Seher Yaman’ı TERK EDECEK!

Emanet 357.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 357.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 357.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Seher ve Yaman arasındaki işler oldukça iyi ilerlerken ortalığı karıştıracak bela tekrar aramıza döndü. İntikamını almak isteyen Zuhal’in planı oldukça basit. Hafızası gitmiş olan Seher’in gözünü korkutmak ve onu Yaman’dan uzaklaştırmak. Zuhal bu planında hızla ilerlerken Yaman olanlardan habersizdir. Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor!

Seher’i Korkutan Gerçekler! Yaman ve Seher arasında her şey güzel gidiyor, ikili tıpkı eskisi gibi aşka yürüyor derken olanlar yine oldu. Zuhal belası mikser gibi ortalığı karıştırmaya geldi. Daha önceki özetlerimizi okuduysanız dizide yaşanan bu döngüden bahsetmiştik. İşler bu kadar güzel gidiyorsa kötülük çok yakındır!

Nitekim Zuhal’in gelişi ve yapmaya çalıştığı da bunun kanıtı. Zuhal Seher’in kötü anılarını geri getirmek için uğraşacak. Seher’e Yaman’ın ne denli gaddar ve acımasız olduğunu anlatacak. Hatta bu iddialarını ispatlayacak delillerde sunacak.

Yaman şaşkın! Seher’in bir anda Yaman’a karşı tavır değiştirmesi, ondan korkması, çekinmesi Yaman tarafından fark edilecek. Yaman bir anda neler oldu da Seher değişti diye kendini sorgulayacak. Elbette Zuhal belasının farkında değil. Zuhal günden güne Seher’i işleyerek onun konaktan kaçmasına sebep olacak. Bu zor durumdan Seher’i kurtaracak tek şey Zuhal’in nasıl bir pislik olduğunu hatırlaması. Ancak bu hiç kolay değil. Gelecek bölümler bizi pekte mutlu etmeyecek!

Diğer tarafta Volkan ise tekrar ipleri eline aldı! Manyak adam Ali e Duygu’yu rahat bırakmıyor. İkili ne yaparsa yapsın kurtulmayı başaramadı. Bu sefer Volkan Ali’yi kaçırdı. Duygu Ali’yi kurtarmak için harekete geçecek. Volkan belası için artık günler sayılı. Er ya da geç hapsi boylayacak. Burada korkutucu olan tek şey ise geçmişte Kiraz’ın yaşananların tekrarlaması. Ali böyle bir travma ile bir kez daha mücadele edemez. Ancak şimdilik böyle korkutucu bir durum olacak gibi durmuyor!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 

Bir yanıt yazın