Emanet 354.Bölüm Fragmanı –7 Nisan Perşembe

emanet 354

Seher ve Yaman NİYETİ BOZDU!

Emanet 354.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 354.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 354.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Seher’in hafıza kaybı devam etse de ikili günden güne daha da yakınlaşmaya başladı. Hatta işler öyle hızlı gidiyor ki Yaman Seher’in rüyalarını dahi süslemeye başladı. Seher’in gördüğü bu romantik rüyalar onu çok utandırırken Yaman içinse mutluluk kaynağı. Yaman Seher’in günden güne kendisine aşık olduğunun farkında. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?  

Niyeti bozdular! Seher’in müstehcen rüyası onu bir hayli utandırdı. Seher rüyasında Yaman ile yakınlaşıp beraber olduklarını gördü. Seher bu rüyayı sır gibi saklasa da psikolog bunun farkında. Seher’e sorular soran psikolog onu köşeye sıkıştırdı. Seher kaçamak cevaplar verse de bu rüya onun gelişimi için oldukça önemli!

Yaman’ı keyfine ise diyecek yok. Seher’in defterini karıştıran Yaman rüyayı öğrendi. Seher’in kendisini rüyalarında görmesi elbette Yaman’ı çok ama çok mutlu eden bir durum. Yaman bu durumun tadını elbette çıkaracak. Seher’e yakınlaşmalar ve kurlarla Yaman oldukça romantik anlar yaşatacak. Seher ise pancar gibi kıpkırmızı olacak. İkili niyeti bozdular diyebiliriz.

Ali öldü mü? Diğer tarafta Ali Duygu’yu kurtarmak için elinden geleni yaptı. Ancak Volkan belası Ali’yi köşeye sıkıştırdı. Ali’nin hayatı tehlikeye girerken Duygu oldukça kritik rol oynayacak. Duygu kendi canını Ali için feda edecek. İkili Volkan belasını ise beraber atlatacak! İkilinin Volkan belasını alt etmesiyle beraber ise güzel günler başlayacak. Öncelikle suçsuz yere hapis yatan Yasemin kurtulacak. Sonrasında Duygu ve Ali aşkı rahat bir nefes alarak daha güzel bir yola girecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın