Emanet 350.Bölüm Fragmanı – 1 Nisan Cuma

Emanet 350

Seher ve Yaman’ın YAKINLAŞMASI!

Emanet 350.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 350.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 350.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Seher’in hafıza kaybı süreci bitmek bilmiyor. Hafıza kaybının yanı sıra Seher’in sert tavrı işleri daha da çıkmaza sokuyor. Tüm izleyiciler gibi bizlerde artık bu sürecin bitmesinden yanayız. Seher’in bir türlü iyileşememesi, sürekli geriye gitmesi oldukça can sıkıcı. Peki gelecek bölümde neler olacak?

Seher’in kararsızlığı! Yaman Seher için her şeyi yapmaya hazır. Ayrıca onu incitmemek içinde bir hayli düşünceli. Seher’in durumunun geçmesi için sabırla bekliyor. Ancak aynı şeyleri Seher için söylemek pekte mümkün değil. Sürekli kararsızlık içinde olan Seher önce boşanmak istemişti. Şimdi ise terapiyi bitirerek bu işe son vermeye karar verdi!

Seher’in bu ruh halleri oldukça sıkıcı ve sinir bozucu. Ancak bu durum değişecek. Seher yine karar değiştirecek. Hafızasını geri kazanmak için Yaman ile beraber uyumayı deneyecek. Bu durum Yaman’ı çok mutlu etse de maalesef bu mutluluk uzun sürmeyecek.

Zor günler yakın! Bir önceki özetimizde yazdığımız tehlike hala devam ediyor. Seher’in hafızası gelse bile hatırlayacağı ilk anıların neler olacağı büyük bir soru işareti. Bu yüzden her ihtimale hazırlıklı olmakta fayda var!

Diğer tarafta Volkan için çember daralıyor. Volkan öylesine bir batağa girdi ki buradan çıkması artık mümkün değil. Kendini saklamak için her defasında başkalarına zarar veren Volkan giderek daha da derine batıyor. Ali’nin onu tespit etmesi ve gerçekleri ortaya çıkarması artık an meselesi. Volkan’ın aradan çıkmasıyla birlikte Ali ve Duygu rahat bir nefes alacak!

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın