Emanet 349.Bölüm Fragmanı – 31 Mart Perşembe

Emanet 349

Yaman’ın Büyük KORKUSU!

Emanet 349.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 349.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 349.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Seher psikolog görüşmesiyle birlikte iyileşmek için çaba sarf etmeye devam ediyor. Seher’in bu çabası takdire şayan. Seher Yaman’a sürekli sorular sorarak onu tanımaya, hafızasını da canlandırmaya çalışıyor. Nitekim Yaman Kırımlı’nın muhteşem sesi de geçmişi aydınlatacağa benziyor. Ancak Yaman’ın büyük korkusu işlerin çıkmaza girmesine sebep olabilir. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Yaman’ın karanlık yüzü! Daha önceki özetlerimizi okuyanlar hatırlayacaktır. Seher’in hafızasının geri gelebileceğini ancak öncelikle geçmişte yaşadığı kötü günleri hatırlamasının söz konusu olduğunu yazmıştık. Yaman’ın büyük korkusu tam da tahmin ettiğimiz şeyin gerçekleşebileceğini bizlere gösterdi.

Yaman geçmişte Seher’e yaptığı kötülükleri hatırlıyor. Onu depoya kilitlemesi hatta ilk bölümleri hatırlarsak ayaklarından iple bağladığı o korkutucu zamanları! İkili bu zamana kadar güzel günler yaşadığı kadar zorlu ve korkutucu olaylarda yaşadı! İşte Seher’in hafızası bu korkutucu günleri hatırlamaya başlarsa Yaman’ın işi çok ama çok zor!

Yaman ne yapacak? Seher şu an iyi kalpliliği ile gördüğü Yaman’a karşı bir anda korku duyabilir. Bu korku Seher’in Yusuf’u alarak kaçmasına bile sebep olabilir. Yaman’ın bu yüzden hızlı davranması gerekli. Bir şekilde geçmişteki kötü hatıraları Seher’e anlatmalı ve onu ikna etmeli. Bu Yaman için üstesinden gelinmesi zor bir durum. Ancak Yaman bir şekilde bu durumu atlatmayı başaracak!

Diğer tarafta Duygu ise Volkan ile ilgili bir gerçeği öğrendi. Volkan’ın sinir krizleri, kıskançlığı ve daha yaptığı birçok saçmalığın asıl nedeni meydana çıktı! Volkan psikolojik açıdan sorunlu. Duygu bu gerçeği bilerek Volkan’ı değerlendirirken onun neler yapabileceğini çok yakın zamanda anlayacak. Duygu’nun bu öğrendiği bilgi bütün gerçekleri ortaya çıkartabilecek büyük bir ipucu! 

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın