Emanet 349.Bölüm Fragmanı – 31 Mart Perşembe

Emanet 349

Yaman’ın Büyük KORKUSU!

Emanet 349.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 349.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 349.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Seher psikolog görüşmesiyle birlikte iyileşmek için çaba sarf etmeye devam ediyor. Seher’in bu çabası takdire şayan. Seher Yaman’a sürekli sorular sorarak onu tanımaya, hafızasını da canlandırmaya çalışıyor. Nitekim Yaman Kırımlı’nın muhteşem sesi de geçmişi aydınlatacağa benziyor. Ancak Yaman’ın büyük korkusu işlerin çıkmaza girmesine sebep olabilir. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Yaman’ın karanlık yüzü! Daha önceki özetlerimizi okuyanlar hatırlayacaktır. Seher’in hafızasının geri gelebileceğini ancak öncelikle geçmişte yaşadığı kötü günleri hatırlamasının söz konusu olduğunu yazmıştık. Yaman’ın büyük korkusu tam da tahmin ettiğimiz şeyin gerçekleşebileceğini bizlere gösterdi.

Yaman geçmişte Seher’e yaptığı kötülükleri hatırlıyor. Onu depoya kilitlemesi hatta ilk bölümleri hatırlarsak ayaklarından iple bağladığı o korkutucu zamanları! İkili bu zamana kadar güzel günler yaşadığı kadar zorlu ve korkutucu olaylarda yaşadı! İşte Seher’in hafızası bu korkutucu günleri hatırlamaya başlarsa Yaman’ın işi çok ama çok zor!

Yaman ne yapacak? Seher şu an iyi kalpliliği ile gördüğü Yaman’a karşı bir anda korku duyabilir. Bu korku Seher’in Yusuf’u alarak kaçmasına bile sebep olabilir. Yaman’ın bu yüzden hızlı davranması gerekli. Bir şekilde geçmişteki kötü hatıraları Seher’e anlatmalı ve onu ikna etmeli. Bu Yaman için üstesinden gelinmesi zor bir durum. Ancak Yaman bir şekilde bu durumu atlatmayı başaracak!

Diğer tarafta Duygu ise Volkan ile ilgili bir gerçeği öğrendi. Volkan’ın sinir krizleri, kıskançlığı ve daha yaptığı birçok saçmalığın asıl nedeni meydana çıktı! Volkan psikolojik açıdan sorunlu. Duygu bu gerçeği bilerek Volkan’ı değerlendirirken onun neler yapabileceğini çok yakın zamanda anlayacak. Duygu’nun bu öğrendiği bilgi bütün gerçekleri ortaya çıkartabilecek büyük bir ipucu! 

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir