Emanet 344.Bölüm Fragmanı – 24 Mart Perşembe

Emanet 344

Seher ve Yaman Aşkı KARANLIĞI YENECEK!

Emanet 344.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 344.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 344.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Dizi de Yaman’dan sonra Seher’de harekete geçmiş, iyileşemese de yeni bir hayat kurmayı denemişti. Ancak Seher’in bu çabası hüsranla sonuçlanmıştı. Seher Yaman’a sürpriz yapmak isterken Canan belasının yaptıklarını bilmediği için tüm emeği boşa gitmişti. Yaman tüm bu duruma rağmen Seher’e destek olsa da Seher’in morali yerle bir olmuştu. Peki gelecek bölüm neler olacak? Seher ve Yaman aşkını neler bekliyor?

Aşkın gücü galip gelecek! Seher her ne kadar Yaman için kötü bir sürpriz yapsa da Yaman bu durumu toparlayacak. Tıpkı geçmişte Yaman’ın hasta olduğunda Seher’in onun için yaptıkları gibi. Yaman Seher’in değerini, iyi kalpli yüreğini çok ama çok iyi biliyor. Bu yüzden asla Seher’den vazgeçmeyecek.

Seher ise Yaman’ın bu düşüncesi karşısında utanacak. Yaman Seher için adeta bir kahraman konumunda. Seher hata yapsa bile onun yanında. Zor duruma düştüğünde onu ilk tutan Yaman. Tüm bunlar Seher’in geçmişi hatırlamasa bile ne denli mutlu olduğunun ispatı niteliğinde. Çünkü böyle bir adamın onu asla üzemeyeceğini düşünüyor.

Seher’in güveni tam! İşte bu durum Seher ve Yaman aşkı için çok kritik bir önem taşıyor. Geçmiş özetlerimizde bahsettiğimiz olumsuz durumu Seher’in aşabilmesi için tek yol güven. Seher geçmişin kötü yönlerini hatırlayıp korkuya kapıldığında bunlara inanmak istemeyecek. Çünkü onun karşısındaki adam geçmişin kötü anılarındakine hiç benzemiyor.

Diğer tarafta ise işler oldukça iyi ilerliyor. Ali Yasemin için çabalarken Duygu bu durumdan çok etkileniyor. Ali tüm gücüyle Duygu’nun kardeşini kurtarmak için elinden geleni yapıyor. İkili arasında bu ortak hedef haliyle yakınlaşmaya sebep oluyor. Daha önceki özetlerimizde tahmin ettiğimiz durum tam anlamıyla gerçekleşti. Volkan yaptığı planlarla Duygu’yu kendine aşık etmek yerine tam tersi Ali ile yakınlaştırdı. Haliyle Volkan bu durum karşısında deliye döndü. İşler bu tarafta Volkan’ın aleyhine gitmeye devam edecek! Volkan yavaş yavaş sonuna yaklaşıyor!

 • Blok ekle
 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın