Emanet 340.Bölüm Fragmanı – 18 Mart Cuma

Emanet 340

Yaman ve Seher GEÇMİŞİN PEŞİNDE!

Emanet 340.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 340.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 340.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman Seher’i de yanına alarak geçmişin izini sürmeye başladı. Onunla yaşadıkları hayalleri, gelecekte kurmak istedikleri hayatı tekrar hissetmesi için geçmişte kısa bir yolculuğa çıktılar. Seher ne yapsa ne etse geçmişi hatırlayamadı. Ancak başta Yaman olmak üzere herkesi sevindirecek bir karara da adım attı! Seher’in bu kararı her şeyi değiştirecek mi? Gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Seher’de vazgeçmiyor! Dizide Yaman Seher’e geçmişi hatırlatmak için bir hayli çaba sarf etse de bu durum bir türlü gerçekleşmedi. Ancak hepimizi mutlu eden bir gelişme yaşandı. Seher’de tıpkı Yaman gibi geçmişi anımsamak için elinden geleni yapacak! Seher’in bu kararı Yaman’ın gözlerini ışıl ışıl yaparken ikili adında yeni bir umut oldu.

Seher Yaman’ın bu denli kendisini sevmesi, beraber bunca güzel hayali kurmaları karşısında büyülenmiş gibi. Üstelik Yaman’dan hoşlandığı da gözlerinin içinden okunuyor. Her ne kadar geçmiş unutulsa da Seher’in kalbinin derinliklerinde Yaman’a karşı hisler devam ediyor. Bir önceki özetimizde ikili her şeyi unutsa da yine birbirlerini sevmeyi unutamazlar demiştik. İşte Seher’in Yaman’ı tekrar sevmeye karar vermesi, onun için çabalaması da bunun en büyük kanıtı niteliğinde.

Yasemin için umut var! Seher ve Yaman aşkı için güzel bir gelişme yaşanırken diğer tarafta da aynı durum söz konusu. Ali Yasemin’e bir kumpas kurulduğunu fark etti. Duygu’ya bu durumu anlatan Ali’nin tek bir amacı var. Yasemin’in adını temize çıkarmak ve ona bunları yapanı adalete teslim etmek.

Ali’nin bu düşünesi Duygu’yu da etkileyecek. İkili tek bir amaç için beraber hareket edecek. Bu durum ikili için büyük bir yakınlaşma fırsatı. Tabi Volkan için tam tersi büyük bir tehlike! Ali’nin ne denli tecrübeli bir polis olduğunu bilen Volkan onu engellemek için bir hali çaba sar edecek. Ancak Volkan ne yaparsa yapsın adaletten kaçamayacak!

https://youtu.be/nQf2KKmB7ho
https://youtu.be/FLrGp8ENqB8
https://youtu.be/dXMC2ZpfEDA

Bir yanıt yazın