Emanet 339.Bölüm Fragmanı – 17 Mart Perşembe

Emanet 339

Seher Yaman’a TEKRAR AŞIK OLACAK!

Emanet 339.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 339.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 339.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dorukta! Yaman sevdiği kadını yan kesicilerden kurtararak adeta kahramanlıkta sınır tanımadığını tekrar tekrar ispatladı. Yaman bu kahramanlığı esnasında az da olsa yaralandı. Yaman’ın durumunu gören Seher oldukça endişelenirken ikilinin sarılışı ve yakınlaşması içimizi az da olsa ısıttı! Peki gelecek bölüm neler olacak?

Yaman’ın çözüm yolu! Yaman ve Seher’in başına gelen kötülük ikiliyi yakınlaştırsa da işler çözülmüş değil. Seher’in hafıza kaybı hala devam ediyor. Yaman bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapmaya hazır. Ancak doktorun bu durum kalıcı olabilir sözleri Seher’i oldukça olumsuz etkileyecek.

Yaman kara kara düşünürken son yaşadıkları ona çözüm yolunu gösterdi. Evet Seher’in hafızası yok ve belki bir daha gelemeyebilir. Ancak duyguları, sevgisi hala içinde.  Yaman onu tekrar kendine aşık edebilir. Seher’e tekrar sevmeyi öğretebilir. İşte tüm bu durum ikili için tek umut yolu. Yaman bu umudu sürdürmek için elinden gelen her şeyi yapacak. Romantizm, kahramanlık ve daha birçok şey. Nitekim Seher Yaman’a tekrar aşık olacak. İkili bir gün her şeyi unutsalar bile birbirlerini sevmeyi asla unutmayacaklarını böylelikle görmüş olacak!

Ali, Yasemin’i Kurtaracak! Diğer tarafta Yasemin’in davası ise sonuçlandı. Yasemin 15 yıl hapse mahkum edildi. Bu karar herkesi şoke ederken en sevinen Volkan. Yaptığı plan tıkırında gitmiş ve yakayı kurtarmıştır. Ancak Ali bir gariplik olduğunun farkına varacak. Ali Volkan ve Yasemin’in işaret ettiği kişiyi takibe alacak. Ali adım adım gerçeğe ilerlerken Volkan yeni hamlesiyle onun işini bitirmek isteyecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir