Emanet 339.Bölüm Fragmanı – 17 Mart Perşembe

Emanet 339

Seher Yaman’a TEKRAR AŞIK OLACAK!

Emanet 339.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 339.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 339.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dorukta! Yaman sevdiği kadını yan kesicilerden kurtararak adeta kahramanlıkta sınır tanımadığını tekrar tekrar ispatladı. Yaman bu kahramanlığı esnasında az da olsa yaralandı. Yaman’ın durumunu gören Seher oldukça endişelenirken ikilinin sarılışı ve yakınlaşması içimizi az da olsa ısıttı! Peki gelecek bölüm neler olacak?

Yaman’ın çözüm yolu! Yaman ve Seher’in başına gelen kötülük ikiliyi yakınlaştırsa da işler çözülmüş değil. Seher’in hafıza kaybı hala devam ediyor. Yaman bu durumu düzeltmek için elinden geleni yapmaya hazır. Ancak doktorun bu durum kalıcı olabilir sözleri Seher’i oldukça olumsuz etkileyecek.

Yaman kara kara düşünürken son yaşadıkları ona çözüm yolunu gösterdi. Evet Seher’in hafızası yok ve belki bir daha gelemeyebilir. Ancak duyguları, sevgisi hala içinde.  Yaman onu tekrar kendine aşık edebilir. Seher’e tekrar sevmeyi öğretebilir. İşte tüm bu durum ikili için tek umut yolu. Yaman bu umudu sürdürmek için elinden gelen her şeyi yapacak. Romantizm, kahramanlık ve daha birçok şey. Nitekim Seher Yaman’a tekrar aşık olacak. İkili bir gün her şeyi unutsalar bile birbirlerini sevmeyi asla unutmayacaklarını böylelikle görmüş olacak!

Ali, Yasemin’i Kurtaracak! Diğer tarafta Yasemin’in davası ise sonuçlandı. Yasemin 15 yıl hapse mahkum edildi. Bu karar herkesi şoke ederken en sevinen Volkan. Yaptığı plan tıkırında gitmiş ve yakayı kurtarmıştır. Ancak Ali bir gariplik olduğunun farkına varacak. Ali Volkan ve Yasemin’in işaret ettiği kişiyi takibe alacak. Ali adım adım gerçeğe ilerlerken Volkan yeni hamlesiyle onun işini bitirmek isteyecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın