Emanet 336.Bölüm Fragmanı – 14 Mart Pazartesi

Emanet 336

Seher’in Hafızası GERİ GELECEK!

Emanet 336.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 336.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 336.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher hafızasını kaybederken Yaman kendini büyük bir çaresizliğin içinde hissediyor. Yaman ne pahasına olursa olsun savaşmaya hazır. Seher’in Yusuf’u hatırlıyor oluşu ise Yaman’a az da olsa moral verdi. Peki Seher’in hafızası ne zaman geri gelecek?

Seher hatırlamaya başlıyor mu? Emanet dizisinde Seher’in Yusuf’u hatırlıyor olması büyük bir mutluluk yarattı. Yaman Seher’in yavaş yavaş hatırlamaya başladığını düşünse de işin aslı elbette böyle değil. Seher hafızasının Yaman’dan öncesini sadece hatırlıyor.

Bu durum bir yandan olumlu diğer yandan da olumsuz öğeler barındırıyor. Olumlu yönü Seher’in kendini sürekli yalnız hissetmesi ve korkması Yusuf’la beraber azalacak. Olumsuz yönüyse Seher’in ablasının ölümü, belki de annesinin ölümünü dahi hatırlamıyor oluşu. Yaman bu gerçekleri Seher’den saklamayı isteyecek. Onun büyük bir travma yaşamasını istemez.

Yaman’ın korkusu! Ancak asıl travmayı yaşayacak Seher değil. Asıl travmayı yaşama tehlikesinde olan Yaman. Her ne kadar şu an Seher’in hafızasının geri geleceğini düşünse de işler zamanla giderek tehlikeye girecek. Seher’in sürekli Yaman’a soğuk davranması, ondan kaçması ve bitmek bilmeyen hafıza sorunu. Tüm bunlar Yaman’ı zaman geçtikçe olumsuz etkileyecek. Yaman Seher’i sonsuza dek kaybettiğini düşünmeye başlayacak. Ancak ne olursa olsun Seher er ya da geç hafızasını geri kazanacak.

Yaman için durumlar böyleyken diğer tarafta Volkan kendi sonunun geldiğinden habersiz. Yasemin üzerine iftira atıldığını Duygu ve Ali’ye söyledi. Onun vurduğu kişi bu adam değildir. Ali bu durumdan kuşkulanırken Duygu’nun da yardımıyla bu işi derinlemesine araştıracak. Ve kanıtlar onları Volkan’a götürecek. Bu tarafta biraz sabırla güzel günleri görebiliriz.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir