Emanet 325.Bölüm Fragmanı – 25 Şubat Cuma

Emanet 325

Seher ve Yaman’ın Bebek Heyecanı!

Emanet 325.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 325.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 325.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide Canan belası ve diğer kötülükler biraz ara verirken Seher ve Yaman’ın aşklarına tekrar daldık. Yaman uzun süredir aklında olan düşünceyi Seher’e söyledi. Seher bu istek karşısında utansa da anne olmayı çok istediği bariz. Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Yaman baba olmak istiyor! Canan belası şimdilik çiftimize nefes alma fırsatı verirken Yaman oldukça güzel hediyelerle niyetini belli etti. İkili yeni bir yaşama hazırlanırken iki kişi değil daha büyük bir aile olmayı ağayla ediyor. Nitekim daha önceki bölümleri hatırlarsanız Yaman tek çocuk değil 4-5 çocuk istiyor. Kırımlı kovalan mutlu bir aile olmanın peşinde.

İkili için işler güzel giderken başta Zuhal olmak üzere kötüler tarafında büyük bir hayal kırıklığı var. Seher’in hamile olması demek Zuhal’in Yaman’ı sonsuza dek kaybetmesi anlamına geliyor. Bu yüzden Zuhal acilen bir şeyler yapmalı! 

Canan kandırıldı! Zuhal bir plan arayışına girerken Canan ise uzun süredir telefonda konuştuğu adam tarafından kandırıldığını anladı. Yaman’dan tüm çaldığı parayı bu adama kaptıran Canan beş kuruşsuz kala kaldı. Canan’ın şimdiki planı Zuhal ile iş birliği yapmak ve Yaman’da biraz daha para koparmak olacak! Kendini kaybeden Canan yine bela saçmak için etrafta sinsice dolanacak!

Diğer tarafta Duygu kardeşini gördü. İşler bu noktada giderek daha da karmaşık hale gelecek. Kardeşi bir katil olan Duygu ne yapacak? Onu saklayıp suluna ortak mı olacak yoksa adalete mi teslim edecek? Gelecek bölümler Ali ve Duygu için çok zor geçecek! 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın