Emanet 324.Bölüm Fragmanı – 24 Şubat Perşembe

Emanet 324

Seher ve Yaman Ayrı Eve ÇIKIP ÇOCUK YAPACAK!

Emanet 324.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 324.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 324.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Ziya’nın kendini kaybederek Canan’a zarar vermesi konakta büyük bir panik yaratmıştı. Yaman Ziya’nın hapse gireceğini düşünerek endişelenmişti. Neyse ki korkulan olmadı ve Canan’ın durumu iyi. Ancak tüm yaşanalar Canan için büyük bir koza dönüşüyor. Canan Ziya’yı ele vermemek için Yaman’a şantaj yapmakta kararlı. Yaman bu oyuna dirense de işi hiçte kolay olmayacak! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Önce Yuva Sonra Çocuk! Emanet dizisinde Ziya şimdilik yakayı kurtarmış olsa da ilerleyen bölümlerde Seher ve Yaman’ın başına bela olacak Canan’a büyük bir koz vermeyi başardı. Canan bu kozu kullanarak Yaman’dan başta para istese de bunlarla yetinmeyecek. Canan’ın asıl hedefinde Seher var. Tüm planını bozan ve onu sokağa atan Seher’den ne olursa olsun intikamını almalı!

Cana işte bu amaçla Zuhal’i de yanına ekerek yeni şeytanlıklar peşinde koşacak. Canan’ın bu sefer istediği şey para değil can olacak! Seher’in canı!

Tüm bunlardan habersiz çiftimiz ise mutluluğa devam ediyor. Yaman Seher’i alarak yeni bir eve çıkma hayalinde. Burada Zuhal veya diğer insanlarla bir arada olmaktansa daha baş başa bir ev istiyor. Yaman’ın ilk hedefi Seher ile yeni bir hayata başlamak. Ardından birlikte bebek yaparak ailelerini büyütmek. Seher bu hayallerden dolayı çok utangaç davransa da ikili çocuk sahibi olmayı çok ama çok istiyor.

Duygu’nun kararı? Diğer tarafta Duygu ise büyük bir kararsızlık yaşıyor. Gerekleri Ali’ye anlatmalı mı yoksa susmalı mı? Duygu bu ikilemdeyken Ali ise ona resti çekti. Bu aşama da Duygu artık kararını vermeli. Geçmişte Ali’nin yaptığı fedakârlıkları göz önüne alacak olan Duygu tüm yaşananları Ali’ye elbette anlatacak. Ali sevdiği kadının yanında yer alarak Volkan belasının onlara açtığı bu belaları beraber göğüsleyecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir