Emanet 324.Bölüm Fragmanı – 24 Şubat Perşembe

Emanet 324

Seher ve Yaman Ayrı Eve ÇIKIP ÇOCUK YAPACAK!

Emanet 324.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 324.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 324.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Ziya’nın kendini kaybederek Canan’a zarar vermesi konakta büyük bir panik yaratmıştı. Yaman Ziya’nın hapse gireceğini düşünerek endişelenmişti. Neyse ki korkulan olmadı ve Canan’ın durumu iyi. Ancak tüm yaşanalar Canan için büyük bir koza dönüşüyor. Canan Ziya’yı ele vermemek için Yaman’a şantaj yapmakta kararlı. Yaman bu oyuna dirense de işi hiçte kolay olmayacak! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Önce Yuva Sonra Çocuk! Emanet dizisinde Ziya şimdilik yakayı kurtarmış olsa da ilerleyen bölümlerde Seher ve Yaman’ın başına bela olacak Canan’a büyük bir koz vermeyi başardı. Canan bu kozu kullanarak Yaman’dan başta para istese de bunlarla yetinmeyecek. Canan’ın asıl hedefinde Seher var. Tüm planını bozan ve onu sokağa atan Seher’den ne olursa olsun intikamını almalı!

Cana işte bu amaçla Zuhal’i de yanına ekerek yeni şeytanlıklar peşinde koşacak. Canan’ın bu sefer istediği şey para değil can olacak! Seher’in canı!

Tüm bunlardan habersiz çiftimiz ise mutluluğa devam ediyor. Yaman Seher’i alarak yeni bir eve çıkma hayalinde. Burada Zuhal veya diğer insanlarla bir arada olmaktansa daha baş başa bir ev istiyor. Yaman’ın ilk hedefi Seher ile yeni bir hayata başlamak. Ardından birlikte bebek yaparak ailelerini büyütmek. Seher bu hayallerden dolayı çok utangaç davransa da ikili çocuk sahibi olmayı çok ama çok istiyor.

Duygu’nun kararı? Diğer tarafta Duygu ise büyük bir kararsızlık yaşıyor. Gerekleri Ali’ye anlatmalı mı yoksa susmalı mı? Duygu bu ikilemdeyken Ali ise ona resti çekti. Bu aşama da Duygu artık kararını vermeli. Geçmişte Ali’nin yaptığı fedakârlıkları göz önüne alacak olan Duygu tüm yaşananları Ali’ye elbette anlatacak. Ali sevdiği kadının yanında yer alarak Volkan belasının onlara açtığı bu belaları beraber göğüsleyecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın