Emanet 323.Bölüm Fragmanı – 23 Şubat Çarşamba

Emanet 323

Yaman Ziya’nın Suçunu Üstlenecek! Canan Öldü mü?

Emanet 323.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 323.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 323.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide tam her şey düzeldi, Canan belası az da olsa konaktan uzaklaştı derken olanlar oldu. Seher ve Yaman daha biraz moral bulup huzuru tam hissedecekken Ziya’nın yaptığı hata işleri tekrar çıkmaza soktu!

Yaman kendini feda edecek! Daha önceki özetlerimizde de değindiğimiz gibi Canan belası konaktan gitse de Seher ve Yaman’dan intikam almaya devam edecek. Nitekim Ziya’nın Canan’ı bıçaklaması Seher ve Yaman’ın huzurunun yok olmasını fazlasıyla sağladı.

Canan apar topar hastaneye kaldırılırken durumu bir hayli kritik. Canan’ın hayatını kaybetmesi büyük bir trajediye yol açabilir. Ziya cinayet suçlaması ile tutuklanıp ömür boyu hapis cezasına çarptırılabilir. İşin en korkunç yanı ise böylesine hassas bir zihin yapısına sahip olan Ziya’nın hapis hayatına adapte olamayışı.

Tüm bu etmenleri değerlendirdiğimizde Yaman’ın bu suçu üstlenmesi Ziya’nın tek kurtuluş yolu. Daha önce de Yaman Kevser’in ölümünde de bunu yapmış ve neredeyse Seher ile kopma noktasına gelmişti. Yaman maalesef bir kez daha ayı şeyi yapacak. Seher bu duruma karşı çıkmak istese de Yaman oldukça kararlı. Bu da Seher ve Yaman’ın tekrar ayrılacağı anlamına geliyor. Dizi de hasret yeni bitmişken tekrar başlıyor diyebiliriz.

Canan öldü mü? Canan’ın öldüğü senaryo da işler elbette büyük bir karanlığa gömülüyor. Yaman birkaç gün önce öldürmek istediği Canan’ı şimdi yaşatmak istiyor. Neyse ki Canan bu durumu ucuz atlatacak. Ancak yaşananlar Canan’ın eline büyük bir kozun geçmesini sağlayacak.

Diğer tarafta Ali ise Duygu’ya neler olduğunu öğrenmenin peşinde. Bir anda karamsarlığa kapılan Duygu’nun derdini çözmek istiyor. Duygu kardeşi ile ilgili gerçeği başta saklasa da Ali’nin yardımını almaya karar verecek. Ali’nin olaya müdahil olmasıyla Volkan giderek daha da köşeye sıkışacak. Volkan’ın tek isteği Ali’den bir an önce kurtulmak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir