Emanet 321.Bölüm Fragmanı – 21 Şubat Pazartesi

Emanet 321

Yaman Canan’ı KOVDU? Ali Tehlikede!

Emanet 321.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 321.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 321.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Yaman’ın iyileşmesi, Seher ile arasını düzeltmesiyle hepimizin içi rahatladı. Canan ise konaktan kapı dışarı edildi. Yaman paraları suratına çarparak Canan’a hak ettiği değeri gösterdi. Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Canan belası bitmedi! Dizi de Canan’ın konaktan kovulmasıyla işler yoluna girdi Seher ve Yaman eski mutlu günlerine tekrar döndü. Ancak Canan’ın konaktan kovulması onun ortadan kaybolacağı anlamına gelmiyor. Tıpkı geçmişte İkbal belasında olduğu gibi Canan kötülüklerine devam edecek. Amacı Seher’den intikamını almak. Zira Seher gerçekleri açığa çıkarmasaydı Canan için masalsı bir hayat başlayacaktı. Oğlunun gücü ve parasını yanına alan Canan her istediğini yapacaktı. Kaybettiklerini farkında olan Canan Seher’i ortadan kaldırmak için harekete geçecek.

Canan belasının yanı sıra Zuhal’de hala konakta kalmaya devam ediyor. Canan için Zuhal içerideki ajanı oynayarak büyük bir yarar sağlayabilir.

Ali’nın hayatı tehlikede! Canan için işler kötü giderken Volkan Duygu’yu kandırmayı başardı. Duygu’nun kız kardeşini bulan Volkan’ın amacı Duygu’yu elde etmek. Ancak bu o kadar kolay olmayacak. Ali buradaki yanlışı düzeltmek için Duygu’yu karşısına alacak. Duygu bir katil olan kardeşini korumak için çabalasa da Ali ona gerçeği gösterecek. Duygu Volkan ile girdiği bu yanlış yoldan er ya da geç vazgeçecek. Volkan ise tüm planını baltalayan Ali’yi öldürmek isteyecek.

Burada hep Ali’nin Yaman’a şifa olacağına değinmiştik. Ancak Yaman’ın iyileşmesiyle bu durum ortadan kalktı. Şimdi ise tam tersi bir durum yaşanabilir. Ali zor duruma düşerken Yaman onu kurtarabilir. Kardeşlik şimdilik bir gizem olarak dursa da yaklaşan felaketler bu gerçeği ortaya çıkaracak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Nefes 11.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Nefes 11. Bölüm Full İzle. Nefes 11.bölümde neler olacak? Nefes 11.bölüm özetinde Kiran gözünü kararttı ve evdekilerin huzurunu bozmak için her yolu deniyor. Nefes 11.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir