Emanet 321.Bölüm Fragmanı – 21 Şubat Pazartesi

Emanet 321

Yaman Canan’ı KOVDU? Ali Tehlikede!

Emanet 321.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 321.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 321.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Yaman’ın iyileşmesi, Seher ile arasını düzeltmesiyle hepimizin içi rahatladı. Canan ise konaktan kapı dışarı edildi. Yaman paraları suratına çarparak Canan’a hak ettiği değeri gösterdi. Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Canan belası bitmedi! Dizi de Canan’ın konaktan kovulmasıyla işler yoluna girdi Seher ve Yaman eski mutlu günlerine tekrar döndü. Ancak Canan’ın konaktan kovulması onun ortadan kaybolacağı anlamına gelmiyor. Tıpkı geçmişte İkbal belasında olduğu gibi Canan kötülüklerine devam edecek. Amacı Seher’den intikamını almak. Zira Seher gerçekleri açığa çıkarmasaydı Canan için masalsı bir hayat başlayacaktı. Oğlunun gücü ve parasını yanına alan Canan her istediğini yapacaktı. Kaybettiklerini farkında olan Canan Seher’i ortadan kaldırmak için harekete geçecek.

Canan belasının yanı sıra Zuhal’de hala konakta kalmaya devam ediyor. Canan için Zuhal içerideki ajanı oynayarak büyük bir yarar sağlayabilir.

Ali’nın hayatı tehlikede! Canan için işler kötü giderken Volkan Duygu’yu kandırmayı başardı. Duygu’nun kız kardeşini bulan Volkan’ın amacı Duygu’yu elde etmek. Ancak bu o kadar kolay olmayacak. Ali buradaki yanlışı düzeltmek için Duygu’yu karşısına alacak. Duygu bir katil olan kardeşini korumak için çabalasa da Ali ona gerçeği gösterecek. Duygu Volkan ile girdiği bu yanlış yoldan er ya da geç vazgeçecek. Volkan ise tüm planını baltalayan Ali’yi öldürmek isteyecek.

Burada hep Ali’nin Yaman’a şifa olacağına değinmiştik. Ancak Yaman’ın iyileşmesiyle bu durum ortadan kalktı. Şimdi ise tam tersi bir durum yaşanabilir. Ali zor duruma düşerken Yaman onu kurtarabilir. Kardeşlik şimdilik bir gizem olarak dursa da yaklaşan felaketler bu gerçeği ortaya çıkaracak.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir