Emanet 319.Bölüm Fragmanı – 17 Şubat Perşembe

emanet 319

Canan Seher’i Ortadan Kaldırdı!

Emanet 319.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 319.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 319.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Seher Yaman’ın iyileşme sürecine girmesiyle beraber gerçeği açıklamak için gün sayıyor. Ancak Canan Seher’in bu gizli planın farkına vardı. Onu ortadan kaldırmak içinde harekete geçti. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor? Seher’i neler bekliyor?

Seher’in akıbeti ne olacak? Yaman ve Seher aşkı çıkmaza girerken hepimizin aklına gelen ilk düşünce Seher’in tüm konuşmaları kayıt altına alması ve bunu Yaman’a dinletmesi olmuştu. Hatta birçoğumuz Seher neden bunu yapmıyor diye öfkelenmiştik. Ancak Seher’de bizim gibi düşünerek Canan şeytanın tüm foyasını kayıt altına aldı. Bunu Yaman’a dinletmeyi düşünen Seher böylelikle tüm gerçeği ona anlatacak bir planı gizlice yapmıştı.

Seher bu düşünceyle mutluluk hayalleri kurarken Canan şeytanı durmuyor. Seher’de ses kaydı olduğunu anlayan Canan onu ortadan kaldırmak için düğmeye bastı. Canan kendini kurtarmak için Seher’i ortadan kaldırıp Seher’i Yaman’ı terk etmiş gibi göstermeyi deneyecek. Seher için zor günler başlarken şu an için onun tek umudu Fikret.

Fikret Yaman’a ulaşarak durumu anlatmalı ve Yaman’ı gerçeklerden haberdar etmeli. Ancak öfkeyle dolu olan Yaman’ın Fikret’e tahammülü hiç ama hiç yok.

Şeytanlar köşeye sıkıştı! Her ne kadar Yaman Fikret’i dinlemese de Seher’i çok ama çok sevdiği su götürmez bir gerçek. Geçmişte Seher onu terk etmiş Yaman ise tüm ülkeyi gezerek onu bulmuştu. Yani Seher’in terk etmesi veya çekip gitmesinin bir önemi yok. Yaman ne olursa olsun aşkının peşine düşecek ve gerçeği öğrenecek.

Canan dışında diğer şeytanda köşeye sıkıştı. Farklı kamera açılarının olması Volkan’ı büyük bir korkuya sürükledi. Volkan bu durumdan sıyrılmanın yolunu ararken o da tıpkı Canan gibi gözünü karartacak. Bu yüzden tıpkı Seher gibi Ali’de büyük tehlike de. Kötülerin girerek büyümesi ise yaklaşan büyük tehlikenin habercisi niteliğinde. Ancak diziyi takip edenlerin iyi bildiği üzere geçmiş bölümlerde de olduğu gibi kötülükler her zaman iyilerin daha güçlü olmasını sağlamıştır. Bu kötülüklerde hem Seher ve Yaman’ı daha güçlü kılacak, hem de Ali’nin gerçekte kim olduğunu bizlere gösterecek.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 4.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Nefes 4. Bölüm Full İzle. Nefes 4.bölümde neler olacak? Nefes 4.bölüm özetinde Kiran’ın planı tam istediği gibi gidiyordur. Nefes 4.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın