Emanet 318.Bölüm Fragmanı – 16 Şubat Çarşamba

Emanet 318

Seher Tutsak! Yaman Aşkına YENİK DÜŞECEK!

Emanet 318.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 318.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 318.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher ve Yaman arasındaki yaşanan gerginlik tüm hızıyla devam ediyor. Yaman sevdiği kadının ona ihanet ettiğini düşünerek onu esaret altına aldı. Yaman her ne kadar Seher’e öfkeli olsa da ona olan sevgisi bu öfkeden çok daha büyük. Tüm olanların bir rüya olmasını isteyen Yaman son derece çaresiz bir konumda. Peki dizide gelecek bölümde bizi neler bekliyor?

Yaman aşkına yenik düşecek! Adım adım ölüme doğru giden Yaman’ın aklında tek bir kişi var o da Seher. Ne ölmek, ne yaşamak ne de gelecek. Yaman için bu dünyada tek değerli şey deli gibi sevdiği Seher. Onun ihaneti içini parçalasa da Yaman Seher’in tek bir teline bile zarar veremez.

Ancak Yaman’ın içini rahat ettirmesi gerekli. Bunun içinde önce etrafında bulunan onu sürekli belalara sokan kişiyi bulmalı. Yaman bu kişinin kim olduğunu ararken Canan’ın ise keyfi yerinde. Seher ve Yaman çifte kumru iken şimdi iki düşman haline dönüştü.

Seher çıkmazda! Canan için işler iyi giderken Seher ise tam bir çıkmazda. Yaman’ı iyileştirmek için bir plan yapan Seher onu iyileştirmeyi bırakın daha da umutsuz bir duruma soktu. Seher için işler kötü giderken Duygu içinde oldukça kötü bir senaryo yaklaşıyor. Duygu’nun kayıp kardeşi Volkan tarafından oldukça alçak bir şekilde kullanıldı. Bir cinayete karışan zavallı kızın peşine polis düşecek. Duygu bir anlamda kendi kardeşini yakalamak isteyecek.

Aşkını itiraf etmeyi planlayan Duygu için elbette bu durum tam bir yıkım. Volkan’ın da istediği tam bu. Duygu’nun odak noktasını Ali’den uzaklaştırmak. Ancak Volkan’ın yapacakları bununla da bitmeyecek. İlerleyen bölümlerde daha alçakça planlarla Ali’nin hayatını tehlikeye sokacak. Dizi de şimdilik senaryo yavaş ilerlese de ilerleyen bölümlerde bizi büyük bir aksiyon bekliyor.


 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir