Emanet 317.Bölüm Fragmanı – 15 Şubat Salı

Emanet 317

Yaman Gemileri Yaktı! Ali Ağır Yaralı!

Emanet 317.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 317.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 317.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde işler giderek kızışıyor. Yaman Seher’in izini bularak tüm nefretini ona kustu. Bunu Seher’e ait ne varsa yakarak yaptı. Diğer tarafta Volkan’da Ali’yi ortadan kaldırmak için namlunun ucuna onu koydu. Peki gelecek bölümde neler olacak? Dizide bizi neler bekliyor?

Büyük buluşmaya az kaldı! Yaman’ın nefreti onun ileride büyük pişmanlıklar yapacağı adımlar atmasına sebep oldu. Seher’e ait tüm hatıraları gözler önünde ateşe verdi. Yaman’ın bu tarz hareketleri geçmişte de karşımıza çıkmıştı. Kırımlı ani öfke patlamalarıyla herkese zarar verecek adımlar atmıştı.

Ancak bu seferki zararı her ne kadar Seher’e gibi görülse de Yaman aslında kendi yüreğini ateşe verdi. Yaman’ın kalbinden Seher’i silme çabaları onu daha çok yoracak. Yaman öyle bir noktaya gelecek ki artık acilen ameliyata alınmalı ve müdahale edilmelidir. Seher planın işe yarayacağını düşünse de Yaman Canan’ın yardımını kabul etmeyecek. Hayatındaki tüm kadınların ihaneti Yaman’ı yaşamaya küstürecek.

Ali zor durumda! Yaman’ın bu denli radikal bir karar alıp ölüme yürümesi işleri çıkmaza sokacak. Bu zorlu durumdan tek kurtuluş yolu ise Ali. Bir şekilde Ali ve Yaman’ın yolu kesişmeli ve kardeşlik ortaya çıkmalıdır. İşte tam bu noktada Volkan’ın yapacağı hamle ikilinin buluşmasını sağlayacak.

Ali Volkan’ın onu öldürme girişimiyle hastanelik olurken aynı zamanda Yaman’da hastanede yaşam çabası verecek. Yapılan testler ve değerlendirmeler sisteme girildiğinde ise büyük bir gerçek gün yüzüne çıkacak. Birbirlerine yüzde yüz uyumlu olan bu iki adamın biyolojik olarak kardeş oldukları gerçeği. En başta bu yaşananlar herkesi şoke etse de kardeşler en kötü günlerinde birbirlerinin kurtarıcısı olacaklar.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir