Emanet 315.Bölüm Fragmanı – 11 Şubat Cuma

emanet 315

Yaman ÇILDIRDI! Çiçek’in ACI SONU!

Emanet 315.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 315.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 315.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler tüm hızıyla devam ediyor. Dizide işler giderek karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Seher’in aşk oyunu Yaman’ı resmen çıldırtıyor. Yaman o denli kendini kaybediyor ki gökyüzündeki aya bile ateş ediyor. Peki bu denli saldırganlaşan Yaman ve aşkı için ayrılığı göze alan Seher’in sonu ne olacak? Gelecek bölümlerde bizi neler bekliyor?

Yaman delirdi! Seher’in ayrılık oyunu iyice zıvanadan çıkıyor. Önce Fikret’in yanına taşınan Seher Yaman’ı resmen terk etti. Yaşadığı hastalık yetmezmiş gibi birde ihanetle karşılaşan yaman ise Seher’e karşı büyük bir ambargo koydu. Bundan sonra ne Yusuf ne de bir başkası Seher ile görüşecektir.

Yaman hızla ondan uzaklaşırken Seher ise hala hayaller peşinde. Yaptığı bu oyunla Yaman’ı kurtardığını zanneden Seher aslında tam tersi hem Yaman’ı hem de ikilinin aşkını öldürdüğünün farkında değil. Tüm bunları izleyen Canan ve yardımcısı Zuhal mutluluktan uçuyor.

Çiçek konuşacak! Canan ve Zuhal için işler iyi giderken ortaya Çiçek’in ani fikir değişimi ortalığı karıştıracak. Çiçek tüm gerçekleri Yaman’a anlatacağını söyledi. Bu Çiçek için resmen ölüm fermanı! Canan çok kısa sürede Çiçek’in fişini çekerek onu susturmayı planlayacak. Çiçek oldukça hazin bir sonla karşı karşıya!

Diğer tarafta Ali ve Duygu arasında işler oldukça iyi seyrediyor. Ancak Volkan işleri derinden karıştırmak için gizemli bir kızın izini sürüyor. Volkan bu kızın Duygu’nun kayıp kardeşi olduğunu düşünüyor. Bu gerçek Duygu’yu derinden sarsarken Volkan kendini bir kahraman olarak gösterme peşinde. Ancak işler hiçte Volkan’ın planladığı gibi gitmeyecek. Volkan adım adım herkesi bir faciaya sürüklüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir