Emanet 310.Bölüm Fragmanı – 4 Şubat Cuma

emanet 310

Yaman Kabul ETTİ! Ali’yi BEKLEYEN TEHLİKE!

Emanet 310.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 310.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 310.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman’ı kaybetmeye tahammülü olmayan Seher onu ikna etmek için Canan’la işbirliğine girdi. Yaman’ın bu inadını kırmak içinse onun canını acıtmaya başladı. Seher’in bu denli tavrı elbette Yaman’ın fikrini değiştirecek güce sahip. Nitekim de Yaman fikrini değiştirdiğini açıkladı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Kazanan aşk olacak! Yaman’ın kararını değiştirmesi bir yönüyle mutlu edici olsa da diğer yönüyle elbette sinir bozucu. Bir annenin sırf para için oğlunu böylesine bir belaya bulaştırması hiç ama hiç affedilir bir olay değil. Nitekim gerçekler ortaya çıktığında Yaman tüm bunları yapan Canan’ın canını fena okuyacak. Bu zamanı iple çekiyoruz.

Peki Canan’ın ipliği nasıl pazara çıkacak? Bu durumun tek yolu var. O da Yaman’a başka bir donör bulunması ve Seher’in Canan’ın esaretinden kurtulması. Bu durum şimdilik mümkün durmasa da işler oldukça ince bir çizgide ilerliyor. Doktorun  gelişi ve Yaman’ın ameliyatı kabul etmesiyle birlikte Yaman’a hastane yolu gözüktü.

Ali saldırıya uğrayacak! Yaman Kırımlı hastaneye giderken kardeşlerin buluşacağı ana nokta da tam burası olacak. Giderek çığırından çıkan Volkan gizli bir plan içine girmeye başladı. Volkan’ın bu planı oldukça acımasız. Volkan Duygu’yu elde edebilmek için Ali’yi ortadan kaldırmayı düşünüyor. Bunu başarmak içinse Volkan’ın çiziği yol çok açık. Bir kaza süsü veya gizli bir cinayet ile Ali komiser bu dünyadan sonsuza dek ayrılabilir. Böylelikle Duygu sadece ve sadece onun olacaktır. Volkan’ın bu yapacağı plan sonucunda Ali’nin de yolu hastaneye düşecek.

İşte uzun süredir ayrı olan kardeşlerin buluşması da böyle olacak. Ancak ters köşelere her zaman hazırlıklı olmakta fayda var. Senarist bazen öyle bir yol çiziyor ki biz bile tahmin etmekte zorlanıyoruz… 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

One Comment on “Emanet 310.Bölüm Fragmanı – 4 Şubat Cuma”

Bir yanıt yazın