Emanet 309.Bölüm Fragmanı – 3 Şubat Perşembe

Emanet 309.bölüm

Seher Çıldırdı! Yaman’ın Kararı Ne Olacak?

Emanet 309.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 309.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 309.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Dizi de Canan’ın yaptıklarına göz yuman Seher’in tek amacı Yaman’ı ikna etmektir. Ancak Yaman’ın ikna olmaya hiç ama hiç hevesi yok. Yaman Canan’dan gelecek en küçük iyiliğe bile karşı! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

Yaman’ın İnadı Kırılacak! Seher’in tüm ikna çabalarını reddeden Yaman sonunda kızı çıldırtmayı başardı. Yaman’ın ölmesini istemeyen Seher Yaman’a tokat gibi sözler söyledi. Bu inadıyla Yaman’ın ölüme gittiğini ardından da Ziya’yı götüreceğini tek tek suratına vurdu! Bu sözler elbette çok ağır ithamlar. Yaman zamanın giderek daraldığı bu noktada çaresiz kalacak. Artık yapabileceği hiçbir şey yok. Yaman Canan’a teslim olarak onun boyunduruğuna girmeyi kabul edecek.

Yaman’ın bu kararı elbette en çok Canan’ı sevindirecek. Canan Seher’den ediği tokatların ve başına gelenlerin intikamını almak için tetikte. Yaman ona muhtaç olduğunda ise Canan tüm intikamını alacak!

Ters köşeye hazır olun! Canan her ne kadar sevinse de ters köşeye hazırlıklı olmakta fayda var. Giderek kıskançlık krizlerinin dozunu arttıran Volkan çığırından çıkacak. Başta kendine zarar vererek ilgi toplamaya çalışan Volkan bunun işe yaramadığını fark edecek. Ne yaparsa yapsın Duygu onu değil Ali’yi seviyordur. Tam bu noktada Volkan kararanını verecek.

Volkan’ın kararı Ali’yi ortadan kaldırarak Duygu’nun tek sahibi olma. Aynaya kafa atacak kadar delirmiş biri için bunu yapmak elbette zor bir durum değil. Volkan’ın Ali’yi bitirmek için yaptığı bu planda Ali ağır yaralanacak ve hastaneye düşecek. İşte tam bu anda Ali ve Yaman’ın kaderi kesişmiş olacak. Dizide tüm parçalar bu resmi oluşturmak için her geçen gün daha da bütünleşiyor.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir