Emanet 307.Bölüm Fragmanı – 1 Şubat Salı

Emanet 307

Seher Gerçeği Sakladı! Canan’ın ZAFERİ!

Emanet 307.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 307.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 307.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler hızla devam ediyor. Seher tüm gerçekleri öğrenmiş ve Canan’ın kirli yüzünü görmüştü. Canan Seher’den tokadı yese de daha önceki özetimizde anlattığımız senaryoyu gerçekleştirdi. Zeki’yi ortadan kaldırarak Yaman’ı kendine muhtaç etti. Peki dizide gelecek bölüm neler olacak?

Seher’in çaresizliği! Zeki’nin ortadan kalkması Canan için büyük bir koz oluşturur. Bu kozu kullanmaktan çekinmeyen Canan Seher’e teklifini yapar. Seher susacak tüm gerçeği saklayacak, bunun karşılığında Canan’da ciğerini Yaman’a verecektir. Seher gerçekleri söylerse Yaman’ı kurtulması için tek yol olan Canan’ı da kaybedecektir.

Bu kirli teklif Seher’i oldukça yaralar. Seher ne yapacağına karar veremez. Yaman’a gerçekleri anlatmalı mı yoksa susmalı mı? Burada tahmin edeceğiniz üzere Seher Canan konusunda gerçekleri Yaman’a anlatmayacak. Onun yaşaması diğer her şeyden daha önemli.

Canan’ın zafer sarhoşluğu! Seher’in susması Canan için büyük bir zaferdir. Artık Yaman tamamen ona muhtaç kalacaktır. Canan bu kozla Yaman’ın servetine ortak olacak ve dilediği gibi yaşayacaktır. Canan bu hayaller ve zafer sarhoşluğu içinde yüzerken bilmediği bir gerçek var! O da Ali…

Yaşananlardan habersiz Ali, Duygu ile işleri yoluna koydu. Dizide her zaman olduğu gibi iyi giden bu süreç yine tam tersine dönecek. Kıskançlık krizlerine giren Volkan, Ali’ye zarar vermek isteyecek. Ali’nin gördüğü bu zarar onu hastaneye sürükleyecek. Burada tahminimiz Ali’nin de yaşayacağı kaza ile Yaman’a muhtaç olması. Yani iki kardeş birbirine ilaç olarak hayatını kurtaracak.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın