Emanet 302.Bölüm Fragmanı – 25 Ocak Salı

Emanet 302

Yaman ÖLÜMLE BURUN BURUNA! Canan Yakayı Ele VERECEK!

Emanet 302.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 302.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 302.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Yaman Canan’ın tedavi teklifini reddederken Seher onu ikna etmek için çaba sarf ediyor. Ancak Seher’in bu çabaları boşa olacak. Dizide tüm gidişatı değiştirecek durum ise çok yakında yaşanacak. Yaman’ı kurtaracak bu olay şimdi özetimizde!

Yaman hızla uçuruma yuvarlanıyor! Emanet dizisinde Seher ne kadar çabalasa da Yaman’ı ikna etmeyi başaramadı. Daha önceki özetlerimizde de bu durumu birçok kez anlatmıştık. Yaman onu tek başına bırakıp giden annesinden ne pahasına olursa olsun yardım alamayacak. Onu bu konuda bırakın Seher hiçbir güç ikna edemeyecek. Canan Yaman belki ikna olur diyerek ortaya Ziya’yı atsa da bu durumda Yaman’ı kararından döndürmeyecek.

Hızla ölüme giden Yaman için zaman tükenirken işleri rayına oturtacak olay ise çok yakında yaşanacak. Burada bizim tahminimiz Ali’nin bir şekilde hastaneye gidecek olması. Bunu sağlayan Duygu veya diziye gelen Volkan olabilir. Volkan’ın hastalığı da dizide konuşulan bir konu. Ali bu iki sebepten biri yüzünden hastaneye giderek çeşitli testler verebilir. En kritik nokta da burada gerçekleşecek. Yaman’ın tüm kayıtları hastane sisteminde yer alıyor. İkilinin birbiriyle yüzde yüz uyumlu olmasının anlaşılması dizide büyük bir kırılma yaşatacak.

Kardeşlik artık ortaya çıksın! Tüm bu anlattıklarımız elbette iki kardeşin birbirlerini bulabileceği senaryolardan sadece biri. Yaman ölüme doğru hızla ilerlerken artık tüm izleyiciler olarak gerçeklerin bir an önce ortaya çıkması tek arzumuz.

Tüm bu kördüğümün yanı sıra diğer tarafta da işler karmaşıklaşıyor. Duygu’nun annesi Ali’ye baskı yapmaya devam ediyor. Ruh hali değişken olan bu kadının tek isteği kızının iyiliği. Her ne kadar hastayken ortalığı karıştırsa da bir gün bu dünyadan gittiğinde kızının güvende olmasını her anne kadar o da istiyor. O Yüzden Ali’nin Duygu için ne denli bir anlam ifade ettiğinin farkında. Burada Duygu’nun annesi iki aşığın ilişkisini hızlandırarak güzel bir sonuca ilerlemesini sağlayabilir.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

One Comment on “Emanet 302.Bölüm Fragmanı – 25 Ocak Salı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir