Emanet 301.Bölüm Fragmanı – 24 Ocak Pazartesi

emanet 301

Yaman Canan’a Resti Çekti! Seher ÇARESİZ!

Emanet 301.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 301.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 301.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Daha önceki özetlerimizde belirttiğimiz gibi Canan tüm yolları kapatarak Yaman’ı kendisine muhtaç etmeye kalkıştı. Ancak Yaman’ın kararı net. Canan’dan gelecek hiçbir şeye tahammülü yok! Peki Yaman şimdi ne yapacak? Zaman onun için hızla tükenirken kendini kurtaracak organı bulabilecek mi?

Yaman için zaman tükeniyor! Canan’ın şeytani planı elinde patlarken açığı yara yine büyük oldu. Yaman için bulunan uygun donör bir anda hastanelik olarak işlevsiz kaldı. Yaman için giderek zaman tükenirken art arda yaşanan bu esrarengiz süreç kafaları karıştırıyor. Yaman her şey yolunda giderken bir anda işlerin tam tersine dönüşmesine anlam veremiyor. Bu durum sürekli tekrar ediyor ve Yaman her seferinde başa dönüyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Bu döngüden bir türlü çıkamayan Yaman’ın aklında tek bir soru var. Bütün bunlar tesadüf olamayacak kadar fazlayken kötülüklerin arkasında kim var? Üstelik bu kötülükleri yapan kişinin ona oldukça yakın biri olması gerekli. Yaman bu şüphenin peşine düşerken bulacağı kanıtlar elbette onu Canan’a götürecek.

Seher zor durumda! Tüm bunlar yaşanırken Seher ise büyük bir çaresizliğe düştü. Yaman annesinden gelecek ciğeri reddetti. Onun için bulduğu akraba kaza nedeniyle artık yardım edemez durumda. Peki şimdi Seher ne yapmalı? Yaman’a ilaç olacak kişiyi nerede bulmalıdır? Üstelik zaman ilerliyorken moraller giderek daha da düşüyor. Seher ne yapıp edip Yaman’ın başka bir akrabasına ulaşmalı. Tam bu anda keşke Arif baba yaşasaydı diyoruz ancak o da sırrıyla beraber aramızdan ayrıldı. Seher bu sırrın peşine düşecek. Seher’in bulacağı bu ipuçları onu büyük bir sürprizle karşılaştıracak. Bu sürpriz iki düşman gibi görünen Ali ve Yaman’ın kardeşlik bağı olacak!

Diğer tarafta Ali ve Duygu arasına ise işler iyiye gidiyor. Ancak Duygu’nun yanı başında duran tehlike işleri kötüye götürebilir. Burada işler zamanla farklılaşacak ve kötüye gidecek. Bu kötü gidişat işleri giderek kötüye sokacak. Ancak dizi de her zaman olduğu gibi kötü durumlar gelecek güzel günlerin habercisi olacak! 

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir