Emanet 3.Sezon YAKINDA!

Emanet 3.sezon

Yağız Atlı Kadın Yaman’ın Aklını Başından Alacak! 

Emanet dizisi heyecanlı bir 3.sezonla izleyicisine kavuşacak. Emanet 3.sezonun Eylül ayında yayınlanması bekleniyor. Peki Sıla Türkoğlu olmadan yeni sezon nasıl olacak?

Emanet 3. sezonda neler olacak? Dizi severler Seher’in ölümünü istemese de yağız atıyla kırlarda şahlanan yeni kadın oyuncu tüm dengeleri şimdiden değiştirecek ve Seher’in yokluğunu unutturacak gibi duruyor. 

Emanet dizisinin 2. sezonu hüzünlü bir şekilde sona ermişti. Seher hayatını kaybetmiş ve Yaman yalnız kalmıştı. Bu hüzünlü sezon finalinin ardından tüm izleyiciler gelecek sezon ne olacağını merakla beklerken 3. sezon ilk tanıtımı geldi.

Kısa tanıtımdan yola çıkarak yapacağımız ilk tahmin Yaman’ın tüm acılarından sonra inzivaya çekildiği yönünde. Yaman’ın konaktan uzaklaşması ve kırsala gitmesi ona bambaşka bir yol çiziyor. Yaman her şeyden vazgeçmişken burada bambaşka bir kadını tanıyacak.

Kim bu kadın? Bu kadın Seher’den çok farklı bir karakterde olacak. Daha güçlü, ayakları üzerinde duran ve korkusuz. Tıpkı Yaman gibi. Yaşadıklarından dolayı yeni bir aşka uzak olan Yaman kendinden bir parça bulacağı bu kadına çok fazla dayanamayacak. Ve aşkın ilk filizleri burada atılacak.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir