Emanet 299.Bölüm Fragmanı – 20 Ocak Perşembe

Emanet 299

Yaman ve Seher’in Sevgisi Zaferi Getirecek!

Emanet 299.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 299.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 299.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Dizide Seher’in sıcacık sevgi dolu kalbi damga vuruyor. Bu kalp Yaman’ı mutlu ederken kötülerin ise canını okuyor. Canan’dan sonra Zuhal bile çileden çıktı. İkili ayrılmayı bırakın Canan’ın yaptıkları yüzünden daha çok birbirlerine bağlandı. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Fırtına öncesi sessizlik! Dizide Seher’in yaptıkları, Yaman ile geçirdiği mutlu anlar. Canan ve Zuhal’in çıldırması. Yaman için karaciğer verecek birinin bulunması gibi bir çok mutlu gelişme bizleri karşılıyor. Hatta çiftimiz öyle mutlu ki sağlıklıyken yapmadıkları eğlenceyi şimdi yapıyor. Tüm bu durumu düşünürsek yaşananların bizi de mutlu etmesi gerekli. Ancak bu durum bizi mutlu etmek yerine tedirgin ediyor.

Tıpkı Yaman’ın daha önce her hareketiyle veda etmesi gibi bu yaşananlarda adeta fırtına öncesi yaşanan bir sessizlik gibi. Nitekim bu hislerimizde ilerleyen bölümlerde haklı çıkacağız. Seher Yaman’a her ne kadar donör bulduğunu düşünse de o iş pekte istediği gibi gitmeyecek. Yapılan testlerde Yaman için uygun olmadığı görülecek. Bu durum ikilinin umutlarının tekrar kırılmasına sebep olacak.

Kardeşler buluşacak! İşleri daha kötü duruma sokacak şey ise Yaman’ın hastalığının ilerleyecek olması. Giderek zamanın tükenmesi Seher ve Yaman’ın mutluluklarının yerini korku almasını sağlayacak. Bu korku birbirini seven iki aşığın ayrılmak istememesi. Giderek umutların tükenmesi ise işleri daha da çıkmaza sokacak. Seher ve Yaman için tek kurtarıcı ise Ali. Dizide Seher eninde sonunda Ali’yi bularak hem iki kardeşin hikayelerinin başlamasını sağlayacak hem de Yaman’ı kurtaracak!

Ali ve Duygu arasında ise işler giderek iyiye ilerliyor. Ali ve Duygu hayatlarını, acılarını birbirlerine açarak dert ortağı oluyor. Bundan sonra Ali her durumda Duygu’nun yanında yer alacağını açıkça belli ederken Duygu’da Ali’nin onun için ne denli önemli olduğunu fark edecek.

https://youtu.be/9qKn6GkMg6c
 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın