Emanet 297.Bölüm Fragmanı – 18 Ocak Salı

Emanet 297

Seher Biricik Aşkı Yaman’ı Kurtaracak!

Emanet 297.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 297.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 297.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dolu bölümler devam ediyor. Yaman’ın hastalığının ortaya çıkma süreci her ne kadar yıkıcı olsa da Seher bunu çabuk atlattı. Üzgün üzgün dolaşmak yerine sevdiği adama sımsıkı sarılan Seher onu kurtarmakta kararlı. Seher ve Yaman’ın mücadelesi tüm çiftlere örnek olacak nitelikte! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor.

Seher ve Yaman aşkının gücü! Dizide adeta aşk rüzgarları esiyor desek yeridir. Bunun en büyük sebebi ise elbette Yaman’ın sağlık durumu. İnsanlar sevdiklerinin değerini en çok onları kaybettiklerinde anlarmış sözü burada hayat buluyor diyebiliriz. Seher ve Yaman birbirlerini kaybetme ihtimalini her ne kadar düşünmese e bu bir gerçek. Ve bu gerçek onları birbirlerine daha sıkı bağlıyor.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

İkili bizleri bu sevgileri ve güçleriyle motive ederken Seher diğer yandan inanılmaz bir mücadelenin içinde. Seher’in amacı Yaman’a gereken karaciğeri bulmak. Bunun için polis kayıtlarından tutun nüfus müdürlüklerine kadar Seher tüm dosyaları araştırıyor. Seher’in bu çabaları er ya da geç sonuç verecek!

Senin kardeşin var! Burada kritik durum ise Seher’in bulacağı ipucuyla olacak. Seher Yaman’ın bir kardeşi olduğunu öğrenecek. Bu durum Yaman’ı şaşırtırken ikili kayıp kardeşin peşine düşecek. Bu yol elbette Seher ve Yaman’ı Ali’ye götürecek

Tüm bunlardan habersiz olan Ali ise aşkının peşinde. Duygu’nun annesi ile olan sorunları bitmek bilmiyor. Ali, anne ve kızının arasını düzeltmek ve bu sorunları bitirmek için elinden geleni yapmak istiyor. Ancak Duygu kendini yine kapatmış durumda. Dizide çiftlerimizin arası her bozulduğunda şunu kesinlikle diyebiliriz. Kötülükler yaklaşıyor. Ali ve Duygu içinde zor zamanlar tekrar kapıda. Elbette bu zorluklar ikiliyi birleştirecek. 

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir