Emanet 296.Bölüm Fragmanı – 17 Ocak Pazartesi

emanet 296

Canan’ın Oyunu Elinde Patladı! Tek Çare Ali!

Emanet 296.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 296.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 296.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dorukta. Canan yaptığı planla kendini kahraman ilan etmek istemişti. Ancak doktorun onun organ nakli için uygun olmadığını söylemesi tüm planları tersine çevirdi. Canan şimdi yaptığı hatanın nelere mal olduğunun farkında. Seher ve Yaman ise çaresiz! Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor!

Tek çare Ali! Dizide durum tamda geçmiş özetlerimizde tahmin ettiğimiz gibi ilerledi. Canan’ın yaptığı plan işe yaramadı. Yaman ve Seher şimdi tamamen çaresiz durumda. Bu çaresiz durum Yusuf’u da etkisi altına aldı. Amcasının ölecek olduğunu duyan Yusuf konaktan kaçtı. İşler giderek daha karmaşıklaşmaya başladı.

Yaman Yusuf’u aramak için harekete geçerken yine sağlığını riske atmaya devam ediyor. Dinlenip hareket etmemesi gerekirken Yaman arabaya atlayıp Yusuf’u arayacak. Bu durum Yaman ve Seher için kalan sürenin azalmasına sebep olacak. Kısaca Seher bir an önce donör bulmalı!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Seher Ali’yi bulacak mı? Seher var gücüyle Yaman’nın akrabalarını arasa da bu iş hiçte kolay değil. Zamanında giderek azalması durumu oldukça çıkmaz bir hale sokacak. Tüm umutlar tükendiğinde, Seher ve Yaman artık vazgeçme noktasına geldiğinde işler değişecek. Tam o anda kader Ali’yi bir şekilde Yaman’ın karşısına çıkaracak. Yıllar sonra ortaya çıkacak bu kardeşlik bağı hem bir hayatı kurtaracak hem de Ali ve Yaman’ın hayatında yeni bir sayfa açacak. Gelecek bölümler oldukça üzücü ancak bir o kadar da umut dolu olacak.

Canan ise tüm yaptıklarının hesabını tek tek ödeyecek. Onu ipe götürecek ilk kıvılcımı ise suç ortağı olan Zuhal çakacak. 

https://youtu.be/zHdsFCweeBI
 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir